2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor de levering van kledij voor frontofficemedewerkers en uniformkledij
Beschreibung: Deze opdracht heeft als doel het sluiten van een raamovereenkomst, voor 4 jaren, voor de levering van kledij voor frontofficemedewerkers en uniformkledij. De opdracht is opgedeeld in 2 percelen: • PERCEEL 1 - Leveren van kledij voor frontofficemedewerkers Dit perceel bevat de levering van kledij voor diverse frontofficemedewerkers zoals onder meer bibliotheekmedewerkers, onthaalmedewerkers, medewerkers van de koerierdienst, medewerkers van de facilitaire dienst, jobstudenten, medewerkers van de stadshaven, enz. Verdere details over welke kledij er gevraagd wordt voor elk type medewerker worden in het bestek en de daartoe horende bijlagen gegeven. • PERCEEL 2 - Leveren van uniformkledij Dit perceel bevat de levering van kledij voor diverse medewerkers die uniformen dragen. Verdere details over welke kledij er gevraagd wordt voor elk type medewerker worden in het bestek en de daartoe horende bijlagen gegeven.
Interne Kennung: GAC_2024_03408
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18100000 Arbeitskleidung, besondere Arbeitsbekleidungen und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35811200 Polizeiuniformen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PERCEEL 1 - Leveren van kledij voor frontofficemedewerkers
Beschreibung: Dit perceel bevat de levering van kledij voor diverse frontofficemedewerkers zoals onder meer bibliotheekmedewerkers, onthaalmedewerkers, medewerkers van de koerierdienst, medewerkers van de facilitaire dienst, jobstudenten, medewerkers van de stadshaven, enz. Verdere details over welke kledij er gevraagd wordt voor elk type medewerker worden in het bestek en de daartoe horende bijlagen gegeven.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
Los: LOT-0002
Titel: PERCEEL 2 - Leveren van uniformkledij
Beschreibung: Dit perceel bevat de levering van kledij voor diverse medewerkers die uniformen dragen. Verdere details over welke kledij er gevraagd wordt voor elk type medewerker worden in het bestek en de daartoe horende bijlagen gegeven.
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 35811200 Polizeiuniformen