2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOS-2023-0006780 - Medior projectmanager Digitaal Zuid Holland
Beschreibung: Geachte heer/mevrouw, De Provincie Zuid-Holland (hierna ‘PZH’) heeft behoefte aan de inzet van een externe kandidaat voor de opdracht Medior projectmanager Digitaal Zuid Holland. Graag nodigen wij u uit om hiervoor een aanbieding te doen. Op deze offerteaanvraag zijn de ‘Algemene Inkoopvoorwaarden Provincies voor leveringen en diensten (AIV P12)’ van toepassing, welke als bijlage bij de ‘Aanbestedingsleidraad zijn toegevoegd DOS-2016-0007287 DAS (Tijdelijke) inhuur I&A functies
Interne Kennung: DOS-2023-0006780
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000