See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Organisatie Internationaal Technologiefestival
Beschreibung: We zoeken een dienstverlener voor het organiseren van een event. In het voorjaar van 2026 wensen we een hoogstaand internationaal B2B meerdaags event te organiseren om FTI, Vlaanderen en haar speerpunten op de internationale kaart te plaatsen. Onder de werktitel Flanders Tech Week plannen we een meerdaagse showcase, tech festival en keynotes van Vlaamse innovaties in maximum 2 Vlaamse steden, met ook maximaal twee uitvoerders voor deze opdracht. Eén van de locaties is de immersieve Corda Arena als wereldpremière in maart of april 2026 (data nog nader te bepalen). Dit momentum wordt meteen versterkt met een nationale persconferentie (om de plannen van het najaar aan te kondigen) en een sectorevent die alle B2B spelers, startups, scale-ups, ecosystemen, experten en partners samenbrengt.
Interne Kennung: VLAIO-2025-05
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VLAIO-2025-05 - 1
Beschreibung: In het voorjaar van 2026 wensen we een hoogstaand internationaal B2B meerdaags event te organiseren om FTI, Vlaanderen en haar speerpunten op de internationale kaart te plaatsen. Onder de werktitel Flanders Tech Week plannen we een meerdaagse showcase, tech festival en keynotes van Vlaamse innovaties in maximum 2 Vlaamse steden, met ook maximaal twee uitvoerders voor deze opdracht. Eén van de locaties is de immersieve Corda Arena als wereldpremière in maart of april 2026 (data nog nader te bepalen). Dit momentum wordt meteen versterkt met een nationale persconferentie (om de plannen van het najaar aan te kondigen) en een sectorevent die alle B2B spelers, startups, scale-ups, ecosystemen, experten en partners samenbrengt.
Interne Kennung: 1