See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie całodobowej ochrony osób i mienia w systemie zmianowym realizowanym przez specjalistyczne uzbrojone formacje obronne (SUFO) na rok 2025 dla 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego w Malborku, 49. Bazy Lotniczej w Pruszczu Gdańskim, 8. Batalionu radiotechnicznego -kompleks wojskowy 5429 Lasowice Wielkie, Regionalnego Centrum Informatyki – Punkt Obserwacyjny i Łączności nr 30 Skowronki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi w zakresie bezpośredniej ochrony osób i mienia realizowane w formie: bezpośredniej stałej ochrony fizycznej, stałego dozoru sygnałów przesyłania gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych urządzeniach i systemach alarmowych określone w szczegółowych opisach przedmiotu zamówienia oraz w projektach umów. Przedmiot zamówienia został podzielony na 4 części: Część I zamówienia: SUFO Malbork Część II zamówienia: SUFO Pruszcz Gdański Część III zamówienia: SUFO Lasowice Wielkie Część IV zamówienia: SUFO PO 30 Skowronki
Vorherige Bekanntmachung: 481060-2024
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 75221000 Militärische Verteidigung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia: SUFO Malbork
Beschreibung: Część I zamówienia: SUFO Malbork Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną osób i mienia na rzecz 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego (22.BLT) polegającą na: Stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia realizowanej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia oraz innymi aktami wykonawczymi obowiązującymi w tym zakresie przez uzbrojonych, umundurowanych i kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej (w rozumieniu zamawiającego – osoba posiadająca legitymację kwalifikowanego pracownika ochrony fizycznej) w niżej wymienionych obiektach: 1)Obiekt A -Obiekty 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego i Węzła Teleinformatycznego – Malbork, ul. 17-go Marca 20, Wojskowego Centrum Rekrutacji – Malbork plac 3-go Maja 4, Placówki Żandarmerii Wojskowej – Malbork, plac 3-go Maja 1a, 71 batalion lekkiej piechoty w Malborku (KW- 1662 i 1663); 2)Obiekt B – Obiekt 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego – Królewo Malborskie (Krasnołęka lotnisko); 3)Obiekt C – Obiekt 22. Bazy Lotnictwa Taktycznego – Nowa Wieś Malborska (obiekty magazynowe); 4)Obiekt D - Klub 22. BLT - Malbork, ul. Sikorskiego 33. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 A do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia: SUFO Pruszcz Gdański
Beschreibung: Część II zamówienia: SUFO Pruszcz Gdański Przedmiot zamówienia obejmuje całodobową ochronę fizyczną osób i mienia na rzecz 49 Bazy Lotniczej polegającą na: 1)Stałej, bezpośredniej ochronie fizycznej terenów, obszarów, obiektów, urządzeń stanowiących ich wyposażenie i innego mienia znajdującego w granicach chronionych następujących kompleksów wojskowych: a)Obiekt A – Obiekty 49. Bazy Lotniczej, 7.PBOT i Węzła Teleinformatycznego - Pruszcz Gdański, ul. Powstańców Warszawy 28B; b)Obiekt B – Bliższy punkt radiosygnałowy (BRL) w m. Roszkowo; c)Obiekt C – Dalszy punkt radiosygnałowy (DRL) w m. Grabina Zameczek. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 B do SWZ.
Los: LOT-0003
Titel: Część III zamówienia: SUFO Lasowice Wielkie
Beschreibung: Część III zamówienia: SUFO Lasowice Wielkie Przedmiotem zamówienia jest: ochrona fizyczna osób i mienia realizowana przez Specjalistyczną Uzbrojoną Formację Ochronną zwaną dalej SUFO posiadającą koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 22 sierpnia 1997 r. o ochronie osób i mienia oraz Rozporządzeniem Ministra Obrony Narodowej z dnia 19 czerwca 1999 r. w sprawie ochrony przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne terenów komórek i jednostek organizacyjnych resortu obrony narodowej, i innymi aktami wykonawczymi obowiązującymi w tym zakresie, a także „Instrukcją o ochronie obiektów wojskowych” sygn. Szt. Gen. 1686/2017, polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej, stałym dozorze sygnałów przesyłanych, gromadzonych i przetwarzanych w elektronicznych systemach i urządzeniach alarmowych, konwojowaniu mienia wojskowego, zapewnienie ochrony po ogłoszeniu mobilizacji, wprowadzeniu stanu wojennego lub w czasie wojny na rzecz 8. batalionu radiotechnicznego. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 C do SWZ.
Los: LOT-0004
Titel: Część IV zamówienia: SUFO PO 30 Skowronki
Beschreibung: Część IV zamówienia: SUFO PO 30 Skowronki Wykonanie usług w zakresie ochrony osób i mienia świadczone przez specjalistyczne uzbrojone formacje ochronne (SUFO) na rzecz RCI Gdynia K-4045 POiŁ-30 Skowronki 82-110 Kąty Rybackie. Szczegółowe opisy przedmiotu zamówienia stanowią załączniki nr 5 D do SWZ.