2307-2026 - Ergebnis
Polen – Transport von Haushaltsabfällen – Odbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOdbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje: - świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych, - transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, - zakup i dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych, - odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ. 2. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie). Część nr 1 (Zadanie nr 1) obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. Część nr 2 (Zadanie nr 2) obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. 4. Kluczowe zadania: Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych. 5. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy: Zamawiający żąda aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności: - kierowca pojazdu, - obsada pojazdu (pomocnik / ładowacz / pracownik ręczny). Zamawiający w okresie realizacji przedmiotu zamówienia będzie weryfikował zatrudnienie przez Wykonawcę lub podwykonawcę na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiący zał. nr 2 do SWZ. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2026 r.) do 31. 12. 2026 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung726381-2025
Interne KennungTZ/TT/27/2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelOdbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie 1
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje: - świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych, - transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, - zakup i dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych, - odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ. 2. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie). Część nr 1 (Zadanie nr 1) obejmuje obszar Dzielnic IV, V, VI, VII. 4. Kluczowe zadania: Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych. 5. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy: Zamawiający żąda aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności: - kierowca pojazdu, - obsada pojazdu (pomocnik / ładowacz / pracownik ręczny). Zamawiający w okresie realizacji przedmiotu zamówienia będzie weryfikował zatrudnienie przez Wykonawcę lub podwykonawcę na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiący zał. nr 2 do SWZ. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2026 r.) do 31. 12. 2026 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne KennungTZ/TT/27/2025 - część 1
LosLOT-0002
TitelOdbiór i transport odpadów zielonych gromadzonych w workach z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków, z podziałem na 2 zadania - zadanie 2
Beschreibung1. Zakres przedmiotu zamówienia: Przedmiot zamówienia obejmuje: - świadczenie usług odbierania odpadów zielonych o kodzie 20 02 01 z nieruchomości o charakterze publicznym zlokalizowanych na terenie Gminy Miejskiej Kraków gromadzonych w workach oraz świątecznych drzewek choinkowych, - transport odpadów do kompostowni zlokalizowanej w Krakowie przy ul. Krzemienieckiej 40, - zakup i dostarczanie worków do gromadzenia odpadów zielonych, - odbiór gałęzi wg wskazań Zamawiającego. Szczegółowy opis warunków realizacji zamówienia zawiera zał. nr 1 a) – 1 c) do SWZ. 2. Miejscem świadczenia usługi jest Gmina Miejska Kraków. 3. Podział przedmiotu zamówienia na części: Zamawiający dopuszcza składanie oferty częściowych na poszczególne części (zadania) z tym zastrzeżeniem, iż Wykonawca może złożyć ofertę tylko na jedną część (zadanie). Część nr 2 (Zadanie nr 2) obejmuje obszar Dzielnic XI, XII, XIII. 4. Kluczowe zadania: Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych zadań. Przez kluczowe zadania, o których mowa w zdaniu poprzednim, Zamawiający rozumie wszelkie prace za wyjątkiem odbioru gałęzi wg wskazań Zamawiającego oraz dostarczania (dystrybucji) worków do gromadzenia odpadów zielonych. 5. Zatrudnienie na podstawie stosunku pracy: Zamawiający żąda aby Wykonawca lub podwykonawca zatrudniał na podstawie stosunku pracy osoby wykonujące czynności: - kierowca pojazdu, - obsada pojazdu (pomocnik / ładowacz / pracownik ręczny). Zamawiający w okresie realizacji przedmiotu zamówienia będzie weryfikował zatrudnienie przez Wykonawcę lub podwykonawcę na zasadach określonych w projekcie umowy stanowiący zał. nr 2 do SWZ. 6. Termin wykonania przedmiotu zamówienia: od daty podpisania umowy (lecz nie wcześniej niż od 01. 01. 2026 r.) do 31. 12. 2026 r. – z zastrzeżeniem postanowień zawartych w projekcie umowy stanowiącym zał. nr 2 do SWZ.
Interne KennungTZ/TT/27/2025 - część 2