See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Komplexní pozemkové úpravy v k. ú. Dobřany
Beschreibung: Předmětem plnění této veřejné zakázky je zpracování návrhu komplexních pozemkových úprav v katastrálním území Dobřany a navazujících částech katastrálních území Šlovice u Plzně, Chlumčany u Přeštic a Vodní Újezd, včetně nezbytných geodetických prací v třídě přesnosti určené pro obnovu katastru nemovitostí. Dílo bude sloužit jako podklad pro rozhodnutí pozemkového úřadu o schválení návrhu pozemkových úprav a rozhodnutí o výměně nebo přechodu vlastnických práv. Návrhu KoPÚ bude vyhotoven podle podrobnějšího členění, které přesně odpovídá náležitostem uvedeným ve vyhlášce č. 13/2014 Sb. Výměra KoPÚ v k. ú. Dobřany je 1 416 ha.
Interne Kennung: SP3978/2022-504201
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v závazném vzoru návrhu smlouvy o dílo ve smyslu § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky posunout termíny dokončení u vybraných služeb s promítnutím do posunu termínů dokončení navazujících služeb. Zadavatel si podle § 100 odst. 1 zákona vyhrazuje právo kdykoliv v průběhu plnění předmětu veřejné zakázky, a to způsobem a za podmínek uvedených v příslušném článku závazného návrhu smlouvy, který je přílohou č. 2 zadávací dokumentace, snížit nebo zvýšit rozsah jednotlivých služeb s tím, že jejich zadání bude řešeno v souladu se zákonem. Inflační doložka (dle čl. 3.6. návrhu smlouvy o dílo). Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 zákona vyhrazuje změnu dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel však vyhrazenou změnu nemusí využít a může se rozhodnout provést nové zadávací řízení. Podrobnější informace jsou uvedeny v Zadávací dokumentaci a jejích přílohách.