See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa termosów polowych zgodnych z normą NO-73-A202:2022 wraz z wyposażeniem
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa termosów polowych zgodnych z normą NO-73-A202:2022 wraz z wyposażeniem. 2. Zamówienie podzielone jest na 6 zadań. 3. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU). 4. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załączniku nr 4 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne. 5. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: 75/2025/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39221150 Isolierflaschen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa termosów polowych zgodnych z normą NO-73-A202:2022 wraz z wyposażeniem. 2. Warunki realizacji zamówienia określono w dokumentach zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy (dalej: PPU)). 3. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymagania opisane w załącznikach nr 4 SWZ – Opis przedmiotu zamówienia – Wymagania Eksploatacyjno-Techniczne. 4. Zamawiający przewiduje możliwości skorzystania z prawa opcji w ilościach oraz terminach określonych w dokumentach zamówienia (PPU).
Interne Kennung: Zadanie 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji w zakresie określonym w dokumentach zamówienia. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane po cenach jednostkowych jak dla zamówienia podstawowego na zasadach określonych w załączniku nr 3 do SWZ - Projektowane postanowienia umowy. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „prawo opcji” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Zamówienie w ramach prawa opcji będzie realizowane według cen jednostkowych określonych przez Wykonawcę w formularzu cenowym dla zamówienia podstawowego.
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Interne Kennung: Zadanie 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie 3
Interne Kennung: Zadanie 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie 4
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie 5
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie 6
Interne Kennung: Zadanie 6