230792-2026 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – SUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI I DETEKCJI Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSUKCESYWNA DOSTAWA ODCZYNNIKÓW DO DIAGNOSTYKI I DETEKCJI Z PODZIAŁEM NA CZĘŚCI
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników dowysokowyspecjalizowanych metod badawczych w okresie 12 miesięcy od dnia zawarcia umowy. Przedmiot zamówienia został podzielony na części. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Załącznik nr 3 opis przedmiotu zamówienia/ formularz cenowy do wypełnienia przez Wykonawcę oraz Załącznik nr 6 - projekt umowy. Zamawiający zastrzega możliwość przesunięć ilościowo-rzeczowych w stosunku do ilości i rodzaju asortymentu wyspecyfikowanego w opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 3 do SWZ) z zastrzeżeniem, że łączna wartość zamawianego przedmiotu zamówienia nie przekroczy kwoty wskazanej jako wartość umowy brutto z zastrzeżeniem pkt 9 (prawo opcji) Odczynniki stanowiące przedmiot umowy: 1) są fabrycznie nowe, pełnowartościowe, nie są próbkami, nie były uprzednio przedmiotem wystaw, prezentacji, badań naukowych, prac rozwojowych, usług badawczych, nie są przedmiotem podemonstracyjnym lub rekondycjonowanym, nie były wcześniej wykorzystywane w jakimkolwiek celu przez inny podmiot; 2) nie posiadają żadnych wad ograniczających możliwość ich prawidłowego użytkowania; 3) pochodzą bezpośrednio od producenta lub z legalnych kanałów dystrybucji producenta; 4) są zapakowane w oryginalne opakowania producenta; opakowanie są nienaruszone, posiadają zabezpieczenia zastosowane przez producenta oraz znaki identyfikujące przedmiot zamówienia, a w szczególności odpowiednio (jeżeli dotyczy): znak towarowy lub markę producenta, datę produkcji produktu, jego termin ważności, numer serii (lub nr katalogowy); 5) posiadają wymagane prawem atesty i certyfikaty dopuszczające do obrotu na terytorium UE, 6) nie są objęte prawami osób trzecich oraz jest od jakichkolwiek obciążeń; 7) Wykonawca zobowiązany jest na swój koszt i ryzyko udostępnić Zamawiającemu karty charakterystyki, w tym karty charakterystyki substancji niebezpiecznych, najpóźniej w dniu ich pierwszej dostawy w ramach zawartej umowy, z zastrzeżeniem przypadków, gdy posiadanie karty charakterystyki dla określonej substancji lub preparatów nie jest wymagane. Kierując się zasadami zrównoważonego rozwoju, w tym dbając o pozytywny, jak najmniej oddziałujący na środowisko wpływ realizacji zamówienia – Zamawiający dopuszcza i preferuje przekazanie kart charakterystyki w formie elektronicznej – mailem lub poprzez wskazanie linku do strony internetowej, z której Zamawiający samodzielnie będzie mógł pobrać odpowiedni dokument oraz zdecydować o potrzebie/konieczności jego wydruku. Pod pojęciem „dostawa” należy rozumieć dostarczenie przedmiotu zamówienia (w zakresie podstawowym oraz w ramach opcji) do siedziby Zamawiającego. Zamawiający nie ponosi żadnych dodatkowych, nie wynikających z oferty kosztów, w tym kosztów dostawy oraz ubezpieczenia na czas transportu. Zamawiający dopuszcza mniejsze opakowania, jednakże pod warunkiem przeliczenia w taki sposób, aby została zaoferowana ilość zamawiana przez Zamawiającego i określona w Załączniku nr 3. Zamawiający nie dopuszcza oferowania większych opakowań. Nie dopuszcza się zaokrąglenia wymaganej ilości w górę lub w dół. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera OPZ, stanowiący Załącznik nr 3 do SWZ oraz projekt umowy stanowiący Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji. Szczegółowo prawo opcji w czterech wariantach (A, B, C, D) zostało opisane w umowie i treści SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Zamawiający nie wprowadza żadnych ograniczeń co do liczby części zamówienia, na które jeden Wykonawca może złożyć ofertę. Zamawiający nie wprowadza również żadnych ograniczeń co do liczby części, na które zamówienie może zostać udzielone jednemu Wykonawcy. Strona internetowa prowadzonego postępowania:https://piwet.ezamawiajacy.pl/pn/piwet/demand/266011/notice/public/details Adres strony internetowej, na której będą udostępniane zmiany i wyjaśnienia treści SWZ oraz inne dokumenty bezpośrednio związane z postępowaniem o udzielenie zamówienia: https://piwet.ezamawiajacy.pl/pn/piwet/demand/266011/notice/public/details.
Interne KennungDZP-23/13/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie 1 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wymagane wzorce z certyfikatem (producent materiału odniesienia winien posiadać akredytację ISO 17025/ISO 17034)
Interne Kennungczęść nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje prawo opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 pkt. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych polegające na: a) Możliwości zwiększenia wolumenu zamówienia podstawowego odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie dodatkowe 150 % wartości umownej danej części, w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji umowy w danej części zostanie wykorzystany wolumen określony w opisie przedmiotu zamówienia i umowie dla zamówienia podstawowego. Opcja ta nie obejmuje wydłużenia terminu realizacji świadczenia objętego zamówieniem podstawowym. /OPCJA A/ b) Możliwości wydłużenia okresu obowiązywania umowy odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie kolejne 12 miesięcy od dnia zakończenia terminu realizacji zamówienia podstawowego. W ramach tej opcji wykonawca zobowiązany będzie w okresie dodatkowych 12 miesięcy trwania umowy do realizacji wolumenu świadczenia obejmującego taką samą ilość jak przewidzianą dla zamówienia podstawowego. /OPCJA B/ c) Możliwości zwiększenia wolumenu zamówienia objętego prawem opcji B odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie dodatkowe 150 % wartości umownej prawa opcji B danej części, w przypadku, gdy w pierwotnie określonym terminie realizacji prawa opcji B w danej części zostanie wykorzystany wolumen określony w opisie przedmiotu zamówienia i umowie dla zamówienia objętego prawem opcji B. Opcja ta nie obejmuje wydłużenia terminu realizacji świadczenia. /OPCJA C/ d) Możliwości zwiększenia wolumenu zamówienia objętego prawem opcji B odrębnie dla każdej z części zamówienia o maksymalnie dodatkowe 50 % wartości umownej zamówienia podstawowego danej części. Prawo opcji obejmuje uprawnienie Zamawiającego do zamówienia asortymentu odpowiadającego przedmiotowi zamówienia, lecz niewyspecyfikowanemu jako podstawowy przedmiot zamówienia, a dostępnego w aktualnej ofercie handlowej Wykonawcy Opcja ta obowiązuje w terminie realizacji świadczenia oraz w okresie przedłużenia obowiązywania umowy na skutek skorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji B. /OPCJA D/ Skorzystanie z prawa opcji nie wymaga zmiany umowy a jedynie pisemnego poinformowania Wykonawcy. Realizacja prawa opcji będzie następowała w ramach warunków dostawy określonych w umowie jako zamówienie podstawowe, w szczególności w zakresie terminu dostawy, płatności, okresu gwarancji z uwzględnieniem postanowień o waloryzacji wynagrodzenia wykonawcy wskazanych w umowie.
LosLOT-0002
TitelZadanie 2 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, w tym: wzorzec kalibracyjny do analiz MALDI-TOF (Bacterial Test Standard - BTS) oraz Matryca do analiz MALDI-TOF.
Interne Kennungczęść nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie 3 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Preferowane wzorce z certyfikatem (producent materiału odniesienia winien posiadać akredytację ISO 17034)
Interne Kennungczęść nr 3
LosLOT-0004
TitelZadanie 4 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy.
Interne Kennungczęść nr 4
LosLOT-0005
TitelZadanie 5 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 5
LosLOT-0006
TitelZadanie 6 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 6
LosLOT-0007
TitelZadanie 7 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wymagane wzorce z certyfikatem.
Interne Kennungczęść nr 7
LosLOT-0008
TitelZadanie 8 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 8
LosLOT-0009
TitelZadanie 9 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 9
LosLOT-0010
TitelZadanie 10 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 10
LosLOT-0011
TitelZadanie 11 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy (certyfikowane materiały odniesienia dla soi, kukurydzy, rzepaku GMO)
Interne Kennungczęść nr 11
LosLOT-0012
TitelZadanie 12 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 12
LosLOT-0013
TitelZadanie 13 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 13
LosLOT-0014
TitelZadanie 14 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wymagane wzorce z certyfikatem (producent materiału odniesienia winien posiadać akredytację ISO 17034)
Interne Kennungczęść nr 14
LosLOT-0015
TitelZadanie 15 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 15
LosLOT-0016
TitelZadanie 16 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy (roztwory buforowe do kalibracji urządzeń).
Interne Kennungczęść nr 16
LosLOT-0017
TitelZadanie 17 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 17
LosLOT-0018
TitelZadanie 18 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Pehametryczne materiały odniesienia - wymagane wzorce z certyfikatem materiału odniesienia wydanym przez laboratorium wzorcujące.
Interne Kennungczęść nr 18
LosLOT-0019
TitelZadanie 19 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 19
LosLOT-0020
TitelZadanie 20 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 20
LosLOT-0021
TitelZadanie 21 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy (wzorzec gamma-Chaconine).
Interne Kennungczęść nr 21
LosLOT-0022
TitelZadanie 22 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy (bufory do kalibracji pehametrów).
Interne Kennungczęść nr 22
LosLOT-0023
TitelZadanie 23 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Producent materiału odniesienia (RMP) winien posiadać akredytacje ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 23
LosLOT-0024
TitelZadanie 24 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 24
LosLOT-0025
TitelZadanie 25 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. W przypadku gdy dany odczynnik jest wzorcem to wymagane jest aby wzorzec był z certyfikatem (producent materiału odniesienia winien posiadać akredytację ISO 17034).
Interne Kennungczęść nr 25
LosLOT-0026
TitelZadanie 26 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wymagane jest aby wzorzec był z certyfikatem (producent materiału odniesienia winien posiadać akredytację ISO 17034).
Interne Kennungczęść nr 26
LosLOT-0027
TitelZadanie 27 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wzorce lepkości certyfikowane zgodnie z normami UKAS ISO/IEC 17025 i ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 27
LosLOT-0028
TitelZadanie 28 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wzorce Clostridium botullinum.
Interne Kennungczęść nr 28
LosLOT-0029
TitelZadanie 29 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 29
LosLOT-0030
TitelZadanie 30 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 30
LosLOT-0031
TitelZadanie 31 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wzorzec konduktometryczny.
Interne Kennungczęść nr 31
LosLOT-0032
TitelZadanie 32 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 32
LosLOT-0033
TitelZadanie 33 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Producent materiału odniesienia (RMP) winien posiadać akredytacje ISO 17025/ ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 33
LosLOT-0034
TitelZadanie 34 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Preferowane wzorce z certyfikatem ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 34
LosLOT-0035
TitelZadanie 35 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 35
LosLOT-0036
TitelZadanie 36 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. roducent materiału odniesienia (RMP) winien posiadać akredytację ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 36
LosLOT-0037
TitelZadanie 37 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy (substancja wzorcowa zieleni leukobrylantowej).
Interne Kennungczęść nr 37
LosLOT-0038
TitelZadanie 38 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy (Perfluorokeroza PFK)
Interne Kennungczęść nr 38
LosLOT-0039
TitelZadanie 39 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 39
LosLOT-0040
TitelZadanie 40 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Wymagany certyfikat poświadczający czystość.
Interne Kennungczęść nr 40
LosLOT-0041
TitelZadanie 41 - wzorce i materiały odniesienia
Interne Kennungczęść nr 41
LosLOT-0042
TitelZadanie 42 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. RMP winien posiadać certyfikat potwierdzający wyprodukowanie zgodnie z normą ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 42
LosLOT-0043
TitelZadanie 43 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. RMP powinien posiadać akredytację ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 43
LosLOT-0044
TitelZadanie 44 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Przedmiotem zamówienia są szczepy wzorcowe z kolekcji szczepów ATCC.
Interne Kennungczęść nr 44
LosLOT-0045
TitelZadanie 45 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Materiał referencyjny (RM) posiadający certyfikat potwierdzający wyprodukowanie zgodnie z normą ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 45
LosLOT-0046
TitelZadanie 46 - wzorce i materiały odniesienia
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są różne wzorce i materiały odniesienia, których czystość każdego z nich oraz pozostałe wymagania zostały zawarte w załączniku nr 3 - Formularz opisu przedmiotu zamówienia - formularz cenowy. Certyfikowany materiał referencyjny (CRM) posiadający certyfikat potwierdzający wyprodukowanie zgodnie z normą ISO 17034.
Interne Kennungczęść nr 46