230815-2025 - Ergebnis
Polen – Diverse Computerausrüstungen – Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia – sprzętu komputerowego w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale – pierwsze wyposażenie” – zamówienie z wolnej ręki
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż pierwszego wyposażenia – sprzętu komputerowego w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale – pierwsze wyposażenie” – zamówienie z wolnej ręki
Beschreibung: Przedmiot zamówienia: Dostawa wraz montażem, rozładunek, wniesienie oraz uruchomienie pomocy dydaktycznych – sprzętu komputerowego dla Szkół i Placówek Oświatowych w Skale w ramach realizacji zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbudowa Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale – pierwsze wyposażenie”. 1) Przedmiot zamówienia będzie w części wykorzystywany do celów edukacyjnych w Zespole Szkół i Placówek Oświatowych w Skale. W związku z tym, jedynie dla części oferowanego asortymentu zastosowanie będzie miała stawka Vat, wymieniona w art. 83 ust. 1 pkt 26 lit. a) ustawy o podatku od towarów i usług z dnia 11 marca 2004r. (tj. Dz.U. z 2020r. poz. 106 ze zm.). W celu prawidłowego skalkulowania ceny oferty, Zamawiający oczekuje od wykonawcy zastosowania dla całości oferowanego asortymentu podstawowej stawki VAT 23%, a następnie, dopiero po wykonaniu zamówienia, otrzymaniu zaświadczenia i przekazaniu jego kopii do właściwego Urzędu Skarbowego, Wykonawca wystawi Zamawiającemu fakturę VAT, ze skorygowanymi stawkami VAT do 0% w pozycjach, których to dotyczy. 2) Wykonawca dostarczy przedmiot zamówienia do Zespołu Szkół i Placówek Oświatowych w Skale, ul. ks. Połetka 30, 32-043 Skała, własnym transportem oraz dokona wniesienia i montażu przedmiotu zamówienia własnymi zasobami i na własny koszt oraz na własną odpowiedzialność, w miejscu wskazanym przez Zamawiającego. 3) Wykonawca jest zobowiązany do dostarczenia fabrycznie nowego przedmiotu zamówienia, nienoszącego znamion użytkowania, wyprodukowanego z uwzględnieniem aktualnych technologii, wolnego od jakichkolwiek wad fizycznych i prawnych oraz zgodnego z wymogami określonymi w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia. Oferowane produkty winny być w I gatunku jakościowym, być zgodne z wymogami polskich norm, posiadać wymagane atesty i certyfikaty dopuszczające produkty do stosowania zgodnego z ich przeznaczeniem. 4) Zamawiający ma prawo do sprawdzenia wiarygodności podanych przez Wykonawcę parametrów techniczno - użytkowych we wszystkich dostępnych źródłach, w tym również poprzez zwrócenie się o złożenie dodatkowych wyjaśnień do Wykonawcy.
Interne Kennung: ZP.272.3.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30236000 Diverse Computerausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer, 30231300 Bildschirme, 42962000 Druck- und Grafikausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001