See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst levering, installatie, ombouwen en uitbreiding van het stedelijk toegangscontrolesysteem en bijhorende data gerelateerde diensten
Beschreibung: Raamovereenkomst van 4 jaar voor levering, installatie, ombouwen en onderhoud van het stedelijk toegangscontrolesysteem en bijhorende data-gerelateerde diensten. Via deze raamovereenkomst wenst de stad de huidige toegangscontrolesystemen uit te breiden en onze bestaande oude systemen om te bouwen naar één systeem.
Interne Kennung: PPP0I4-3224/5361/2024/3224
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/3224 1_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42961100 Zugangskontrollsystem