230825-2025 - Planung
Niederlande – Tunnelbauarbeiten – Renovatie Amsterdam Arenatunnel
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung nur zu Informationszwecken
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Renovatie Amsterdam Arenatunnel
Beschreibung: De Amsterdam Arenatunnel is in 1996 in gebruik genomen en inmiddels toe aan renovatie. Op basis van een 0-inventarisatie is gebleken dat de meeste aanwezige installaties aan vervanging toe zijn (o.a. besturingssysteem, laagspanningsinstallatie, verlichting, omroepinstallatie en noodstroominstallatie). Enkele installaties, waaronder de HF-installatie en zichtmeting zijn zelfs in zeer slechte staat. Daarnaast zijn diverse herstelwerkzaamheden noodzakelijk. Ook moet de brandwerendheid van de tunnel op het gewenste niveau worden gebracht. De renovatiewerkzaamheden hebben betrekking op de volgende deelinstallaties/objecten: - Rijstrooksignaleringsinstallatie - Hoogtedetectie - Afsluitinstallatie - Besturingsinstallatie - Noodbedieningsinstallatie - CCTV installatie - Omroepinstallatie - Intercominstallatie - Systeemlogging - Toegangscontrole-installatie - Telefooninstallatie - Transmissie-installatie - Kabel- en leidingwegen - Vluchtwegaanduidinginstallatie - Energievoorzieningsinstallatie tunnelbuis - Tunnelverlichtingsinstallatie - Energievoorzieningsinstallatie gebouw - Brandmeld- en ontruimingsinstallatie - Renovatie civiele componenten (diverse, onder andere hemelwaterafvoer) - Dienstruimte - Brandwerende bekleding - Vluchtdeurinstallatie - Brandblusinstallatie - Hulppostinstallatie
Interne Kennung: AI 2025-0057
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45221247 Tunnelbauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34996000 Steuer- und Überwachungs-, Sicherheits- oder Signaleinrichtungen für den Straßenverkehr, 45221248 Tunnelauskleidungsarbeiten, 45233141 Straßeninstandhaltungsarbeiten, 45233292 Installation von Sicherheitseinrichtungen, 45316210 Installation von Verkehrsüberwachungseinrichtungen