2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výstavba sítě dobíjecích stanic pro elektromobily ve městě Brně – DC DS – II
Beschreibung: opakované řízení Zadavatel buduje síť veřejných dobíjecích stanic pro elektromobily. Zadavatel touto veřejnou zakázkou zadává dodávku stanic. Zadavatel zajistí provedení potřebných stavebních úprav pro osazení stanice. Předmětem veřejné zakázky je nákup vysoce výkonných dobíjecích stanic pro elektromobily podle Technické specifikace v předpokládaném počtu (bez garance): Dobíjecí stanice ve sloupkovém provedení 80 kW 5 ks Dobíjecí stanice ve sloupkovém provedení 150 kW 15 ks Dobíjecí stanice ve sloupkovém provedení 160 kW 3 ks Dobíjecí stanice ve sloupkovém provedení 350 kW 3 ks Nedílnou součástí dodávky je doprava, montáž, zprovoznění dobíjecích stanic, ověření jejich funkčnosti, dokladová část dle zadávací dokumentace a záruční servis po celou dobu záruční lhůty. Dodávka dobíjecích stanic pro elektromobily nezahrnuje práce související s přípravou místa pro umístění dobíjecí stanice (tj. zejména přívod elektřiny, základ pro dobíjecí stanice atd.). Technické parametry nabízených stanice musí být v souladu s Technickou specifikací.
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 1