230857-2026 - Ergebnis
Niederlande – Möbel – Openbare Europese aanbesteding levering (school)meubilair middels raamovereenkomst met minicompetitie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelOpenbare Europese aanbesteding levering (school)meubilair middels raamovereenkomst met minicompetitie
BeschreibungOnderwijsstichting Arcade wil door middel van deze aanbesteding een raamovereenkomst afsluiten met maximaal drie marktpartijen voor de levering van meubilair en bijbehorende diensten, waarbij Onderwijsstichting Arcade niet per investering separate (Europese) aanbestedingstrajecten hoeft op te starten. De drie contractpartijen zullen d.m.v. minicompetitie de kans krijgen om per uitvraag een offerte aan te bieden. De afname van meubilair was in het verleden fluctuerend en sterk afhankelijk van renovaties, nieuwbouw en veranderingen in onderwijsconcepten. Arcade heeft over de afgelopen jaren gemiddeld €150.000,- (inclusief BTW) per jaar aan (school-)meubilair uitgegeven.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0000
Titellevering (school)meubilair middels raamovereenkomst met minicompetitie
Beschreibungzie offerteaanvraag
Interne Kennung1