2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktoriëntatie Opdracht onderhoud en reparatie GVB Veren
Beschreibung: GVB heeft op dit moment 19 veren in de vaart. Begin 2027 zijn dat er 20. Al deze schepen hebben structureel, om de tweeënhalf jaar, afwisselend klein- en groot onderhoud nodig. Het regulier onderhoud is volledig planbaar, en richt zich op het casco-technische deel van het schip exclusief het bovenwaterschip. Daarnaast kan er sprake zijn van reparatie, modificatie, conserveren en schadeherstel. Deze werkzaamheden zijn, afhankelijk van de ernst van de het gebrek, niet voorzien, dringend, en dus niet planbaar. Elke vijf jaar wordt het regulier onderhoud uitgebreid met een SI-Keuring; een keuring waarbij de scheepvaartinspectie (IL&T-scheepvaart) veiligheidskeuringen uitvoert voor beroepsmatig gebruikte schepen. Het Onderhoud aan de schepen is onder te verdelen in drie soorten: 1. Grote Dokbeurt 2. Kleine Dokbeurt 3. Reparatie, modificatie, conserveren en schadeherstel Op 4 januari 2027 loopt de huidige overeenkomst af. GVB is momenteel in voorbereiding van een nieuwe aanbesteding voor deze opdracht. zie bijgevoegd marktoriëntatie document
Interne Kennung: 2026-492
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50241000 Reparatur und Wartung von Schiffen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34500000 Schiffe und Boote
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: GVB heeft op dit moment 19 veren in de vaart. Begin 2027 zijn dat er 20. Al deze schepen hebben structureel, om de tweeënhalf jaar, afwisselend klein- en groot onderhoud nodig. Het regulier onderhoud is volledig planbaar, en richt zich op het casco-technische deel van het schip exclusief het bovenwaterschip. Daarnaast kan er sprake zijn van reparatie, modificatie, conserveren en schadeherstel. Deze werkzaamheden zijn, afhankelijk van de ernst van de het gebrek, niet voorzien, dringend, en dus niet planbaar. Elke vijf jaar wordt het regulier onderhoud uitgebreid met een SI-Keuring; een keuring waarbij de scheepvaartinspectie (IL&T-scheepvaart) veiligheidskeuringen uitvoert voor beroepsmatig gebruikte schepen. Het Onderhoud aan de schepen is onder te verdelen in drie soorten: 1. Grote Dokbeurt 2. Kleine Dokbeurt 3. Reparatie, modificatie, conserveren en schadeherstel Op 4 januari 2027 loopt de huidige overeenkomst af. GVB is momenteel in voorbereiding van een nieuwe aanbesteding voor deze opdracht.
Interne Kennung: 1