230962-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Geräte – Dostawa myjni dezynfektora z wózkami dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa myjni dezynfektora z wózkami dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa myjni dezynfektora z wózkami dla „Poddębickiego Centrum Zdrowia” Sp. z o.o. w Poddębicach, w ilościach i asortymencie określonym w Pakiecie nr 1 w Załączniku nr 2 do SWZ – Formularz cenowy oraz parametry techniczne sprzętu medycznego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z podaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów technicznych oraz warunków został określony w Formularzu cenowym oraz parametrach technicznych sprzętu medycznego – załącznik nr 2 do SWZ. Z postępowania o udzielenie zamówienia wyklucza się Wykonawców, w stosunku do których zachodzi którakolwiek z okoliczności wskazanych w art. 108 ust. 1 uPzp oraz art. 109 ust. 1 pkt 4 uPzp. Zamawiający nie stawia warunków udziału w postępowaniu. Języki, w których dokumenty zamówienia są oficjalnie dostępne: polski.
Interne Kennung: PCZ/ZP/3331/4/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33191000 Sterilisierungs-, Desinfektions- und Reinigungsausrüstung, 39330000 Desinfektionsausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Pakiet nr 1: Poz. 1 – Myjnia dezynfektor. W komplecie: - wózek załadowczo - wyładowczy z kołami skrętnymi umożliwiającymi transport załadunku - 2 szt.- wózek wsadowy 5 poziomowy ze zdejmowanymi półkami - 1 szt. - wózek wsadowy do mycia narzędzi laparoskopowych - 1 szt. - wózek wsadowy do mycia kontenerów - 1 szt.- komplet 1. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z podaniem wymaganych przez zamawiającego parametrów technicznych oraz warunków został określony w Formularzu cenowym oraz parametrach technicznych sprzętu medycznego – załącznik nr 2 do SWZ.