2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nadbudowa nowego pawilonu ŚCChP z przeznaczeniem na "Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek Kompleksowej Diagnostyki Raka Płuca"
Beschreibung: 1. Postępowanie jest prowadzone w ramach planowanego naboru niekonkurencyjnego o dofinansowanie z regionalnego programu „Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027” pn. „Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek Kompleksowej Diagnostyki Raka Płuca” Działanie 5.3 Infrastruktura zdrowotna. 2. Zamówienie polega na nadbudowie nowego pawilonu ŚCChP z przeznaczeniem na "Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek Kompleksowej Diagnostyki Raka Płuca" w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze tj.: 2.1. Opracowaniu dokumentacji projektowej i wykonawczej w tym: - budowlanej i technicznej, - uzyskaniu wymaganych decyzji/zgłoszeń administracyjnych, uzgodnień w tym osłon stałych dla pracowni RTG i TK, - dokumentacji wykonawczej wszystkich branż, 2.2. Wykonaniu robót rozbiórkowych koniecznych elementów; 2.3. Wykonaniu robót budowlanych w oparciu o opracowane dokumentacje projektowe w tym: - wykonanie robót budowlano – adaptacyjnych, - wykonanie robót instalacyjnych – sanitarnych, - wykonanie robót instalacyjnych – elektrycznych, 2.3. Opracowaniu dokumentacji powykonawczej, w tym pomiarów dozymetrycznych po zamontowaniu urządzeń RTG i TK; 2.4. Uzyskaniu wymaganych decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla zadania; 2.5. Dostawie i montażu wyposażenia socjalno – biurowego. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami. 4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 115710-2025
Interne Kennung: ZP-0300-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215140 Bau von Krankenhauseinrichtungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Postępowanie jest prowadzone w ramach planowanego naboru niekonkurencyjnego o dofinansowanie z regionalnego programu „Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021 – 2027” pn. „Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek Kompleksowej Diagnostyki Raka Płuca” Działanie 5.3 Infrastruktura zdrowotna. 2. Zamówienie polega na nadbudowie nowego pawilonu ŚCChP z przeznaczeniem na "Ambulatoryjny i Dzienny Ośrodek Kompleksowej Diagnostyki Raka Płuca" w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Św. Rafała w Czerwonej Górze tj.: 2.1. Opracowaniu dokumentacji projektowej i wykonawczej w tym: - budowlanej i technicznej, - uzyskaniu wymaganych decyzji/zgłoszeń administracyjnych, uzgodnień w tym osłon stałych dla pracowni RTG i TK, - dokumentacji wykonawczej wszystkich branż, 2.2. Wykonaniu robót rozbiórkowych koniecznych elementów; 2.3. Wykonaniu robót budowlanych w oparciu o opracowane dokumentacje projektowe w tym: - wykonanie robót budowlano – adaptacyjnych, - wykonanie robót instalacyjnych – sanitarnych, - wykonanie robót instalacyjnych – elektrycznych, 2.3. Opracowaniu dokumentacji powykonawczej , w tym pomiarów dozymetrycznych po zamontowaniu urządzeń RTG i TK; 2.4. Uzyskaniu wymaganych decyzji o pozwoleniu na użytkowanie dla zadania; 2.5. Dostawie i montażu wyposażenia socjalno – biurowego. 3. Opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno-Użytkowy wraz z załącznikami. 4. Szczegółowe warunki realizacji przedmiotu zamówienia zostały zawarte w projektowanych postanowieniach umowy - załącznik nr 5 do SWZ.