2. Verfahren
Verfahren
Titel: WOO Publicatietool
Beschreibung: Opdrachtgever zoekt een publicatietool voor de WOO Nader te bepalen
Interne Kennung: 240138REG
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Zie aanbestedingsleidraad voor meer informatie
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er zijn 2 verlengingsopties
2. Procedure
Procedure
Interne identificatiecode: 240138REG
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Leveringen
Belangrijkste classificatie (cpv): 48000000 Software en informatiesystemen
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Er zijn 2 verlengingsopties