231093-2025 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Rozwój Gminy Ełk poprzez uzbrojenie terenów inwestycyjnych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRozwój Gminy Ełk poprzez uzbrojenie terenów inwestycyjnych
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn. „Rozwój Gminy Ełk poprzez uzbrojenie terenów inwestycyjnych” obejmującego budowę dróg gminnych wraz z oświetleniem, kanał technologiczny, sieci kanalizacji deszczowej, sieci wodociągowej, sieci kanalizacji sanitarnej, przebudowa kolizyjnego uzbrojenia zlokalizowanego w gm. Ełk, powiat ełcki, woj. Warmińsko – mazurskie w ramach: 1. Projektu strategicznego Ełcki Port Inwestora – Budowa marki gospodarczej MOF Ełk 2. Programu Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych Zamówienie polega na: 1) wykonaniu prac projektowych wraz z uzyskaniem niezbędnych opinii, uzgodnień, przygotowaniu materiałów do złożenia wniosku w celu uzyskania zezwolenia właściwego organu na rozpoczęcie robót budowlanych oraz uzyskanie innych decyzji administracyjnych niezbędnych do zrealizowania przedmiotowego zadania inwestycyjnego w oparciu o Program Funkcjonalno – Użytkowy (PFU) oraz odpowiednie przepisy prawa, 2) uzyskaniu ostatecznej lub z rygorem wykonalności decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej zwanej dalej ZRID na podstawie odrębnego pełnomocnictwa udzielonego przez zarządcę drogi osobie wskazanej przez wykonawcę, 3) wykonaniu robót budowlanych na przedmiotowym zadaniu w oparciu o dokumentację projektową opracowaną przez Wykonawcę, Specyfikację Techniczną Wykonania i Odbioru Robót budowlanych (STWiORB) oraz odpowiednie przepisy prawa, 4) sprawowaniu nadzoru autorskiego w trakcie realizacji robót budowlanych do dnia upływu rękojmi za wady robót budowlanych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz ze wszystkimi informacjami niezbędnymi do wykonania przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do umowy – Program funkcjonalno-użytkowy.
Interne KennungKZP.271.3.23.2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45200000 Komplett- oder Teilbauleistungen im Hochbau sowie Tiefbauarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45231000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, 45231300 Bauarbeiten für Wasser- und Abwasserrohrleitungen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45233120 Straßenbauarbeiten, 45314300 Kabelinfrastruktur, 45316110 Installation von Straßenbeleuchtungsanlagen, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen
5. Los
LosLOT-0001