2. Verfahren
Verfahren
Titel: VŠCHT Praha – Rekonstrukce budovy B, roh ulic Zikova a Studentská
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení stavebních prací, včetně poskytnutí nezbytných dodávek, spočívajících ve stavebních úpravách kancelářských prostor v budově B Vysoké školy chemicko-technologické v Praze na adrese Technická 1903/3, Praha 6 – Dejvice, a to v rozsahu dle projektové dokumentace pro provádění stavby zpracované v 06/2025 společností Atelier 99 s.r.o., sídlem Purkyňova 71/99 612 00 Brno, IČ: 02463245 (dále jen „projektová dokumentace“) a dle soupisu stavebních prací, dodávek a služeb s výkazem výměr.
Interne Kennung: VŠCHT Praha – Rekonstrukce budovy B, roh ulic Zikova a Studentská
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45214300 Bauarbeiten für Hochschulen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45311000 Installation von Elektroanlagen, 45330000 Installateurarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001