See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa nawozów w 2026 roku
Beschreibung: 1.Opis przedmiotu zamówienia: Zakup i dostawa nawozó w w 2026 roku, wskazanych we wzorze formularza ofertowego – załącznik nr 1 do SWZ Kod CPV: 24440000-0 – różne nawozy 2. Miejscem realizacji dostaw przedmiotu zamówienia jest Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej, Gospodarstwo w Żelaznej, Żelazna 43, 96-116 Dębowa Góra oraz Gospodarstwo w Chylicach, Chylice-Kolonia, ul. Parkowa 9, 96-313 Jaktorów. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w formularzu ofertowym – załącznik nr 1 do SWZ oraz rozdziale IV SWZ. IV OPIS CZĘŚCI ZAMÓWIENIA 1. Zamawiający dokonuje podziału na części. Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 1. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Sól potasowa Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 2. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Siarczan magnezu Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 3. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Puraloop lub równoważny Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 4. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Saletra amonowa Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 5. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Mocznik z inhibitorem ureazy Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ Oznaczenie części zamówienia: Zadanie 6. CPV (Wspólny Słownik Zamówień): 24440000-0 Krótki opis części zamówienia: Wapno nawozowe granulowane odmiana 04 Miejsce wykonania części przedmiotu zamówienia: Podano w dziale III SWZ 2. Zamawiający poniżej przedstawia wymagania dotyczące realizacji poszczególnych ww. Zadań: Nr Zadania Nazwa Opis wraz z określeniem minimalnych zawartości składników Ilość na potrzeby gospodarstwa w Żelaznej Ilość na potrzeby gospodarstwa w Chylicach Ilość łączna Jednostka miary Termin dostawy 1. Sól potasowa Tlenek potasu (K2O) – 60%, nawóz granulowany, niezbrylony 72 96 168 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy 2. Siarczan magnezu Tlenek magnezu (MgO) – 25%; Trójtlenek siarki (SO3) – 50%, nawóz granulowany, niezbrylony 48 72 120 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy 3. Puraloop lub równoważny 38% P2O5, 10,5% CaO, 2% MgO, S 2%, SO3 7%, Zn 1,300 ppm, nawóz granulowany, niezbrylony 24 60 84 Tona Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż 1 kwietnia 2026 4. Saletra amonowa Azot (N) całkowity – 33,5%, granulacja – zawartość granul 2-5 mm: 93%, nawóz granulowany, niezbrylony 72 96 168 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy 5. Mocznik z inhibitorem ureazy Azot N całkowity 46%, minimum 90% granul 2-4 mm, nawóz granulowany, niezbrylony 48 120 168 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy 6. Wapno nawozowe granulowane odmiana 04 CaO minimum 50%, nawóz granulowany, niezbrylony - 24 24 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia w zakresie każdego z zadań zawarto w załączniku nr 1 do SWZ. Termin ważności (termin przydatności do stosowania) przedmiotu zamówienia nie będzie krótszy, niż 12 miesięcy licząc od ostatecznego dnia terminu realizacji. Zamawiający wymaga, aby parametry jakościowe i cechy oferowanych przez Wykonawców produktów (określone w jednym z następujących dokumentów: ulotce informacyjnej, akredytowanym przez Polskie Centrum Akredytacji sprawozdaniu z badań lub ateście, karcie technologicznej, karcie technicznej, certyfikacie WE, etykiecie z deklaracją WE lub COA) były co najmniej takie same, jak parametry i cechy opisane powyżej. 3. Informacja o liczbie części zamówienia, na którą wykonawca może złożyć ofertę lub maksymalną liczbę części, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu wykonawcy: 1) Oferty można składać w odniesieniu do: 1 jednej części zamówienia, 1 *kilku części zamówienia, 1 *wszystkich części zamówienia. 2) Maksymalna liczba zadań, na które może zostać udzielone zamówienie temu samemu wykonawcy: 6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 24440000 Diverse Düngemittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Sól potasowa
Beschreibung: Sól potasowa Tlenek potasu (K2O) – 60%, nawóz granulowany, niezbrylony 72 96 168 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 1
Menge: 168 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Siarczan magnezu
Beschreibung: Siarczan magnezu Tlenek magnezu (MgO) – 25%; Trójtlenek siarki (SO3) – 50%, nawóz granulowany, niezbrylony 48 72 120 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 2
Menge: 120 Tonnen
Los: LOT-0003
Titel: Puraloop lub równoważny
Beschreibung: Puraloop lub równoważny 38% P2O5, 10,5% CaO, 2% MgO, S 2%, SO3 7%, Zn 1,300 ppm, nawóz granulowany, niezbrylony 24 60 84 Tona Do 60 dni od dnia podpisania umowy, nie później niż 1 kwietnia 2026
Interne Kennung: Zadanie 3
Menge: 84 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Saletra amonowa
Beschreibung: Saletra amonowa Azot (N) całkowity – 33,5%, granulacja – zawartość granul 2-5 mm: 93%, nawóz granulowany, niezbrylony 72 96 168 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 4
Los: LOT-0005
Titel: Mocznik z inhibitorem ureazy
Beschreibung: Mocznik z inhibitorem ureazy Azot N całkowity 46%, minimum 90% granul 2-4 mm, nawóz granulowany, niezbrylony 48 120 168 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 5
Los: LOT-0006
Titel: Wapno nawozowe granulowane odmiana 04
Beschreibung: Wapno nawozowe granulowane odmiana 04 CaO minimum 50%, nawóz granulowany, niezbrylony - 24 24 Tona Do 7 dni od dnia podpisania umowy
Interne Kennung: Zadanie 6
Menge: 24 Tonnen