2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare Europese Aanbestedingsprocedure merkonafhankelijke tankpassen voor brandstoffen en elektrisch laden voor Afeer
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is om een Overeenkomst te sluiten met één leverancier voor het leveren van de brandstofpassen, inclusief het tanken en de administratieve afhandeling, onafhankelijk van de brandstofleverancier of het tankstation. Zie offerteaanvraag.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09000000 Mineralölerzeugnisse, Brennstoff, Elektrizität und andere Energiequellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Merkonafhankelijke tankpassen en brandstoffen en elektrisch laden
Beschreibung: Zie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag.
Interne Kennung: 1