2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZŠ a ZUŠ Šmeralova 15, II. stupeň - půdní vestavba, oborné učebny
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je půdní vestavba řešící vybudování učebny přírodních věd, dvou počítačových učeben, dvou jazykových učeben, kabinetů, skladů a sociálního zařízení jako rozšíření stávajících prostor školní budovy z důvodů požadavků na rozšíření a zkvalitnění výuky pro žáky základní školy včetně vybavení prostor příslušným nábytkem a IT vybavením. VZ je v souladu s § 18 a § 35 ZZVZ členěna na části dle příslušné klasifikace CPV a dále rovněž u některých dodávek dle jejich jednotlivých druhů.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 23/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si vyhrazuje možnost prodloužení termínu dodání předmětu koupě z důvodu vyšší moci nebo jiných neočekávaných okolností, které nastaly bez zavinění některé ze smluvních stran a znemožňující plnění smlouvy v dohodnutém termínu. V takovém případě může být termín dodání prodloužen o počet dnů, po které nebylo možné realizovat předmět smlouvy.