2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MYSZYNIEC W 2026 R. ORAZ Z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający z terenu wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Myszyniec oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) lub innych punktów zbiórki odpadów wyznaczonych na terenie Gminy Myszyniec, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku na w gminach (t. j. Dz. U. 2025 r. poz. 733 ze zm.), obowiązującym planem gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Myszyniec. Szczegółowy OPZ stanowi załącznik nr 1 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZAGOSPODAROWANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH Z TERENU GMINY MYSZYNIEC w 2026 r. ORAZ Z PSZOK
Beschreibung: Przedmiotem niniejszego zamówienia jest świadczenie usługi zagospodarowania odpadów komunalnych przekazanych przez podmiot odbierający z terenu wszystkich nieruchomości na których zamieszkują mieszkańcy, położonych na terenie gminy Myszyniec oraz zagospodarowanie odpadów zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych (PSZOK) lub innych punktów zbiórki odpadów wyznaczonych na terenie Gminy Myszyniec, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z zapisami ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku na w gminach (t. j. Dz. U. 2025 r. poz. 733 ze zm.), obowiązującym planem gospodarki odpadami dla województwa mazowieckiego oraz zapisami Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Myszyniec. Szczegółowy OPZ określa załącznik nr 1 do SWZ