See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kompleksowa usługa edukacyjna polegająca na realizacji kursów specjalizacyjnych dla lekarzy uczestniczących w projekcie pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)”
Beschreibung: Usługa edukacyjna polegająca na kompleksowej organizacji kursów dla lekarzy uczestniczących w procesie kształcenia specjalizacyjnego, realizowana na potrzeby projektu pn. „Wspieranie kształcenia podyplomowego lekarzy w dziedzinach istotnych z punktu widzenia potrzeb epidemiologiczno-demograficznych Polski (FERS1)” w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus
Vorherige Bekanntmachung: 771379-2024
Interne Kennung: CP-24-1817/2024/UE
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Niniejsze zamówienie udzielane jest w wyniku przeprowadzenia postępowania w trybie przetargu nieograniczonego, o którym mowa w art. 132 ustawy PZP, z uwzględnieniem art. 359 pkt 1 oraz art. 360 ustawy PZP. Przy udzielaniu niniejszego zamówienia na usługi społeczne – o wartości przekraczającej równowartość kwoty 750 000 euro – stosuje się przepisy ustawy PZP właściwe dla zamówień klasycznych, o wartości równej lub przekraczającej progi unijne, przy czym, zgodnie z dyspozycją art. 360 ustawy PZP, Zamawiający odstąpił od stosowania przepisów tej ustawy dotyczących: 1) obowiązku składania oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP, na formularzu JEDZ; 2) minimalnych terminów składania ofert; 3) obowiązku żądania dokumentów jako podmiotowego środka dowodowego. Zamawiający przewiduje odwróconą kolejność oceny ofert zgodnie z art. 139 ustawy PZP, co oznacza że najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 80320000 Ausbildung im medizinischen Bereich
5. Los
Los: LOT-0150
Titel: część nr 150
Beschreibung: Część nr 150; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania obrazowe u dzieci; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 150
Los: LOT-0152
Titel: część nr 152
Beschreibung: Część nr 152; Kurs w ramach modułu podstawowego/specjalistycznego z pediatrii; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie pediatrii; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Badania obrazowe u dzieci; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 152
Los: LOT-0196
Titel: część nr 196
Beschreibung: Część nr 196; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs podsumowujący (atestacyjny) I: "Klinika radioterapii"; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 196
Los: LOT-0197
Titel: część nr 197
Beschreibung: Część nr 197; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kurs podsumowujący (atestacyjny) II: "Planowanie radioterapii"; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 197
Los: LOT-0202
Titel: część nr 202
Beschreibung: Część nr 202; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Kwalifikacja chorych do radioterapii. Planowanie teleterapii i brachyterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 202
Los: LOT-0204
Titel: część nr 204
Beschreibung: Część nr 204; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory głowy i szyi; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 204
Los: LOT-0206
Titel: część nr 206
Beschreibung: Część nr 206; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory klatki piersiowej. Nowotwory skóry; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 206
Los: LOT-0210
Titel: część nr 210
Beschreibung: Część nr 210; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory przewodu pokarmowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 210
Los: LOT-0213
Titel: część nr 213
Beschreibung: Część nr 213; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory układu moczowo-płciowego; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 213
Los: LOT-0215
Titel: część nr 215
Beschreibung: Część nr 215; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Nowotwory żeńskich narządów płciowych i piersi; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2014 oraz 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 215
Los: LOT-0216
Titel: część nr 216
Beschreibung: Część nr 216; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Podstawy diagnostyki patomorfologicznej i molekularnej nowotworów; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 216
Los: LOT-0217
Titel: część nr 217
Beschreibung: Część nr 217; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radiobiologia, leczenie skojarzone i badania kliniczne w radioterapii; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): n/d; Forma realizacji kursu: online
Interne Kennung: część nr 217
Los: LOT-0218
Titel: część nr 218
Beschreibung: Część nr 218; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Radioterapia nowotworów układu chłonnego i krwiotwórczego oraz mięsaków tkanek miękkich i kości; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 218
Los: LOT-0219
Titel: część nr 219
Beschreibung: Część nr 219; Kurs w ramach modułu jednolitego z radioterapii onkologicznej; Odbiorcy kursu: Lekarze specjalizujący się w zakresie radioterapii onkologicznej; Tytuł kursu (wg modułowych programów specjalizacji): Wprowadzenie do specjalizacji w dziedzinie radioterapii onkologicznej. Podstawy fizyki medycznej promieniowania. Podstawy diagnostyki obrazowej i nuklearnej; Pogram specjalizacji, w ramach którego dany kurs obowiązuje - rok zatwierdzenia programu: 2023; Miejsce realizacji kursu (realizowanego w formie stacjonarnej): Polska; Forma realizacji kursu: stacjonarna
Interne Kennung: część nr 219