2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het vervangen, leveren en onderhouden (i)VRI's in de gemeente Doetinchem
Beschreibung: Het vervangen, leveren en onderhouden (i)VRI's in de gemeente Doetinchem
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50232200 Wartung von Straßenlichtsignalen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45316212 Installation von Verkehrsampeln
5. Los
Los: LOT-0000
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Aanvullende aard van het contract: Werken
Belangrijkste classificatie (cpv): 50232200 Onderhoud van verkeerslichten
Aanvullende classificatie (cpv): 45316212 Installeren van verkeerslichten
5. Perceel
Perceel: LOT-0000