2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop en levering van kunstnieren
Beschreibung: Heilig Hart Ziekenhuis Lier wenst voor dialyseafdeling een raamovereenkomst af te sluiten voor een periode van 4 jaar. Er zijn drie leveringsadressen : Lier , Herentals en Mechelen De opdracht bestaat er in een voorstel te doen voor de kunstnieren die op dit moment worden ingezet in de 3 dialysecentra. Een overzicht van de huidig referenties vindt men terug bij de technische kenmerken. De voorbeelden zijn ter informatie weergegeven. De verwachting is dat aanbieders 1 type kunstnier aanbieden per gevraagde referentie, met behoud van huidige kwaliteit of beter en dus 1 op 1 vervangbaar . Leveringsplaats: diverse locaties
Interne Kennung: PPP0ZV-309/6032/2025-046
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025-046_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33692800 Dialyselösungen, 33181520 Verbrauchsmaterial für Nierendialyse