2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Zagospodarowanie odpadów komunalnych (odpadów ulegających biodegradacji (bioodpadów 20 02 01), odpadów wielkogabarytowych (20 03 07), opakowań z tworzyw sztucznych (15 01 02), opakowań z metali (15 01 04), odpadów niesegregowanych (zmieszanych) (20 03 01)) pochodzących z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do ...
Beschreibung: Część I: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (bioodpadów) (20 02 01) z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do miejsca zagospodarowania zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach i ich zagospodarowanie. Opis: V. WARUNKI UDZIAŁU W POSTĘPOWANIU 1. W postępowaniu mogą wziąć udział Wykonawcy, którzy spełniają warunki udziału w postępowaniu dotyczące: 1) zdolność do występowania w obrocie gospodarczym; Zamawiający nie określa szczegółowych warunków w tym zakresie. 2) uprawnienia do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę posiadania: Dla części I: 1. Wpisu do rejestru podmiotów wprowadzających produkty, produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, zgodnie z wymogami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) 2. Posiadania aktualnego zezwolenia na zagospodarowanie wszystkich selektywnie zbieranych odpadów komunalnych, wymienionych w tab. nr 1, zgodnie ustawą z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.). Dla części I: a) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę, że w okresie ostatnich 3 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie, wykonał, co najmniej 1 usługę polegającą na transporcie odpadów komunalnych i zagospodarowaniu odpadów ulegających biodegradacji (20 02 01), zgodnie z przepisami ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1587 z późn. zm.) oraz ustawy z dnia 13 września 1996 r. o utrzymaniu czystości i porządku w gminach (t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 1469) o masie co najmniej 100 Mg – łącznie w danym roku; Dla części I: b) Zamawiający wymaga wykazania przez Wykonawcę dysponowania minimum 1 pojazdem ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg dla każdej części zamówienia. Wszystkie pojazdy używane podczas realizacji przedmiotu zamówienia muszą spełniać wymogi normy emisji spalin nie niższą niż EURO 4, zgodnie z Dyrektywą 98/969/EC (i 200/80/EC), Pojazdy powinny spełniać standardy techniczne, określone w przepisach szczególnych z uwzględnieniem zabezpieczenia przed wydostaniem się odpadów oraz wydzielaniem zapachów. W przypadku składania ofert na więcej niż jedną część zamówienia, Wykonawca zobowiązany jest dysponować minimum 1 pojazdem ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg dla każdej części zamówienia. ze skrzyniami samowyładowczymi o ładowności minimum 20 Mg, pod warunkiem braku mieszania i transportowania przez Wykonawcę jednym transportem różnych frakcji odpadów.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zagospodarowanie odpadów ulegających biodegradacji (bioodpadów) (20 02 01) z nieruchomości zamieszkałych z terenu Miasta i Gminy Szamotuły, poprzez przetransportowanie ich ze stacji przeładunkowej do miejsca zagospodarowania zgodnie z obowiązującą ustawą o odpadach i ich zagospodarowanie - Część I
Interne Kennung: WI.271.21.2024