23137-2026 - Ergebnis
Tschechien – Patronen – Nákup nábojů pro sportovní brokovou střelbu - ČSS 2024
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNákup nábojů pro sportovní brokovou střelbu - ČSS 2024
BeschreibungČeský střelecký svaz vyhlašuje veřejnou zakázku na nákup sportovního brokového střeliva s cílem zabezpečit přípravu reprezentačního týmu, v olympijských disciplínách TRAP a SKEET, a přípravu a rozvoj talentované mládeže v brokových disciplínách tak, aby současná i nastupující generace reprezentace byla konkurenceschopná na světové úrovni na vrcholných závodech (ME, MS, OH) i na přípravných závodech (SP a zahraniční GP).
Interne KennungNáboje 2024
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35331500 Patronen
5. Los
LosLOT-0001