231401-2025 - Ergebnis
Tschechien – Systemwartung – Zajištění provozu a servisu meteostanic Medipo SHN
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZajištění provozu a servisu meteostanic Medipo SHN
BeschreibungPředmětem zakázky je zajištění provozu a přenosu validních dat z meteostanic Medipo SHN do centrálního systému MIS, poskytování služeb dohledu nad správnou funkcí zařízení a zajištění pravidelného a poruchového servisu a oprav těchto zařízení včetně příslušenství.
Vorherige Bekanntmachung26971-2022
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50324100 Systemwartung
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung01CS-000350