2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stanowisko do prasowania wysokoprecyzyjnych obwodów wielowarstwowych i hybrydowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie konstrukcji, wykonanie i dostawa oraz instalacja i uruchomienie stanowiska do prasowania wysokoprecyzyjnych obwodów wielowarstwowych i hybrydowych, zwane dalej Urządzeniem, w którego skład wchodzą następujące elementy: 1. prasa hydrauliczna 2. urządzenie chłodzące 3. ręczny system załadowczo-wyładowczy 4. szafa klimatyczna do przechowywania wrażliwych na wilgoć materiałów. Przedmiot i zakres zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 1 do SWZ Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zam. publ. nr 02/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42636100 Hydraulische Pressen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest opracowanie konstrukcji, wykonanie i dostawa oraz instalacja i uruchomienie stanowiska do prasowania wysokoprecyzyjnych obwodów wielowarstwowych i hybrydowych, zwane dalej Urządzeniem, w którego skład wchodzą następujące elementy: 1. prasa hydrauliczna 2. urządzenie chłodzące 3. ręczny system załadowczo-wyładowczy 4. szafa klimatyczna do przechowywania wrażliwych na wilgoć materiałów Przedmiot i zakres zamówienia został szczegółowo opisany w zał. nr 1 do SWZ Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia.