See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa ujęcia wody powierzchniowej słonawej wraz z infrastrukturą towarzyszącą dla zaopatrzenia w wodę m. Świnoujście - realizacja zadania w trybie zaprojektuj i wybuduj - część A
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i robót budowlanych w zakresie budowy ujęcia wody powierzchniowej słonawej z infrastrukturą towarzyszącą
Interne Kennung: 12/2021/KSz
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie projektu i robót budowlanych w zakresie budowy ujęcia wody powierzchniowej słonawej wraz w infrastrukturą towarzyszącą