231552-2026 - Ergebnis
Polen – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Dostawa zestawów do pobierania składników krwi na separatorach MCS+,PCS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów do pobierania składników krwi na separatorach MCS+,PCS
BeschreibungDostawa zestawów do pobierania składników krwi na separatorach MCS+, PCS: 1. Zestawy do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych zawieszonych w osoczu w czasie zabiegu trombaferezy automatycznej z użyciem separatora MCS+. 2. Zestaw jednorazowego użytku w czasie zabiegu trombaferezy automatycznej z użyciem separatora MCS+. wykorzystywany jest do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych zawieszonych w płynie wzbogacającym SSP+ ( PAS) 3. Zestawy rozłączne jednorazowego użytku do pobierania osocza w podczas zabiegu plazmaferezy automatycznej z użyciem separatorów MCS+ i PCS2.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung: Dostawa zestawów do pobierania składników krwi na separatorach MCS+, PCS: 1. Zestawy do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych zawieszonych w osoczu w czasie zabiegu trombaferezy automatycznej z użyciem separatora MCS+. 2. Zestaw jednorazowego użytku w czasie zabiegu trombaferezy automatycznej z użyciem separatora MCS+. wykorzystywany jest do pobierania ubogoleukocytarnego koncentratu krwinek płytkowych zawieszonych w płynie wzbogacającym SSP+ ( PAS) 3. Zestawy rozłączne jednorazowego użytku do pobierania osocza w podczas zabiegu plazmaferezy automatycznej z użyciem separatorów MCS+ i PCS2.
Haupteinstufung (cpv): 33141600 Sammelgefäße, Sammelbeutel und Dränageausrüstung
Optionen
Beschreibung der OptionenNIE