2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zajištění akce Slavnosti Jihu 2027 a 2028
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění přípravy, organizace, administrace a realizace dvou ročníků akce Slavnosti Jihu v letech 2027 a 2028. Slavnosti jsou určeny široké veřejnosti, cílovou skupinu tvoří rodiny s dětmi. Maximální počet účastníků akce je stanoven na 8 000 osob a den. Součástí slavností jsou koncerty, hudební produkce a vystoupení pod širým nebem střídavě na dvou scénách, dětské atrakce, soutěže, workshopy se zapojením veřejnosti a jiné doprovodné akce se zapojením městského obvodu a místních spolků. V místě konání je zajištěno občerstvení účastníků formou prodejních stánků.
Interne Kennung: VZ 2026/017
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952100 Organisation von Kulturveranstaltungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79953000 Organisation von Festivals
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Součástí předpokládané hodnoty je také vyhrazená změna plnění podle § 100 odst. 3 zákona ve výši 1 016 000 Kč bez DPH. Nové služby mohou být zadány vybranému dodavateli v návaznosti na uzavření smluv mezi zadavatelem a interprety programu Slavností zejména v rozsahu cateringu, vybavení šatny, osvětlení a ozvučení pódia. A dále v souvislosti s rozšířením programu Slavností nad smluvně sjednaný rozsah. Vyhrazená změna plnění může být uplatněna ve vztahu ke každému ročníku Slavností v jiném rozsahu. Cena těchto nových služeb bude mezi zadavatelem a vybraným dodavatelem sjednána vždy smluvně za použití jednacího řízení bez uveřejnění. Vyhrazená změna plnění se uplatní výhradně po dobu trvání smlouvy o dílo uzavřené na základě této veřejné zakázky s vybraným dodavatelem.