23158-2025 - Ergebnis
Niederlande – Pflichtbetriebsrevision – Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten
Beschreibung: De doelstelling van deze aanbesteding is de Accountantsdiensten van de Aanbestedende dienst optimaal en duurzaam in te vullen. De Aanbestedende dienst wenst dit doel te realiseren door middel van een Europese openbare aanbesteding. Voor deze procedure is gekozen aangezien de raming van deze opdracht boven de drempel van Europees aanbesteden valt. Het doel is om een overeenkomst aan te gaan met een gecertificeerde accountant t.b.v. de accountantscontrole. Daarnaast zal de accountant een natuurlijke adviesfunctie vervullen voor de Raad van Toezicht, de Raad van Bestuur, de manager Financiën, BI en control en de coördinator Financiën van Heliomare. Het doel is om één overeenkomst af te sluiten voor een periode van 48 maanden plus eenmaal een optionele verlenging van 36 maanden, te starten met de accountantscontrole over het boekjaar 2025. De huidige uitgaven en de raming inclusief bekostigingscontrole voor de controle op de jaarrekening bedragen en hierboven beschreven verantwoordingen, subsidie en projectcontroles circa € 375.000,- per jaar, (inclusief BTW). Dit bedrag is exclusief eventuele nadere adviesopdrachten.
Interne Kennung: HELI24ACC
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79212300 Pflichtbetriebsrevision
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Europese Aanbesteding voor Accountantsdiensten.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Het doel is om één overeenkomst af te sluiten voor een periode van 48 maanden plus eenmaal een optionele verlenging van 36 maanden, te starten met de accountantscontrole over het boekjaar 2025.