231581-2025 - Wettbewerb
Polen – Kartografiedienste – „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębu Leżajsk w jednostce ewidencyjnej Leżajsk Miasto”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębu Leżajsk w jednostce ewidencyjnej Leżajsk Miasto”
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębu ewidencyjnego: Id: 180801_1.0020 – Leżajsk, w trybie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 2. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Osiągnięcie zakładanego celu zrealizowanego zamówienia pozwoli na podniesienie jakości danych w ewidencji gruntów i budynków, jak również pozwoli na usprawnienie procesu prowadzenia, obsługi i udostępniania ewidencji gruntów i budynków w postaci zbiorów numerycznych oraz usług sieciowych, a w szczególności poprawi procesy automatyzacji w zakresie przeglądania danych pzgik, obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych oraz udostępniania materiałów pzgik. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia podzielono na etapy, które będą podlegać odrębnym odbiorom i rozliczeniom, tj.: 1) Etap I: obejmuje prace wyszczególnione w rozdziale IV. pkt 1-9 Projektu modernizacji; 2) Etap II: obejmuje prace wyszczególnione w rozdziale IV. pkt 1-9 Projektu modernizacji; 3) Etap III: obejmuje prace wyszczególnione w rozdziale IV. Pkt 1-9 oraz pkt 10-13 Projektu modernizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Warunki techniczne – stanowiące Załącznik nr 12 do Specyfikacji warunków zamówienia. Wymagania w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy Pzp. 1) Stosownie do treści art. 95 ust. 1 ustawy Pzp Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę, podwykonawcę lub dalszego podwykonawcę na podstawie stosunku pracy osób wykonujących wszelkie czynności w zakresie realizacji zamówienia w sposób określony w art. 22 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. – Kodeks pracy. Wymóg ten dotyczy osób, które wykonują czynności bezpośrednio związane z wykonywaniem konkretnych prac składających się na przedmiot zamówienia, tj. a) prace terenowe (w szczególności udział w pomiarach granic działek i budynków, zbieranie informacji od właścicieli nieruchomości); b) prace obliczeniowe (kameralne); c) wprowadzenie danych i wyników do bazy danych Zamawiającego; 2) Wykonawca, podwykonawca lub dalszy podwykonawca jest obowiązany do zatrudnienia osób wymienionych w pkt 1) na okres niezbędny do wykonania danych czynności. Wymóg zatrudnienia nie dotyczy osób wykonujących samodzielne funkcje techniczne w dziedzinie geodezji i kartografii nadane w trybie przepisów ustawy z dnia 17 maja 1989 r. Prawo geodezyjne i kartograficzne. Obowiązek zatrudnienia na podstawie umowy o pracę nie dotyczy sytuacji, w której wykonawca, podwykonawca lub dalszy podwykonawca osobiście wykonuje powyższe czynności (np. osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, wspólnicy spółki cywilnej).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71354000 Kartografiedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71355000 Vermessungsarbeiten, 71355100 Photogrammetrische Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Modernizacja ewidencji gruntów i budynków obrębu Leżajsk w jednostce ewidencyjnej Leżajsk Miasto
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje przeprowadzenie modernizacji ewidencji gruntów i budynków na obszarze obrębu ewidencyjnego: Id: 180801_1.0020 – Leżajsk, w trybie art. 24a ustawy z dnia 17 maja 1989 2. Prawo geodezyjne i kartograficzne oraz zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 27 lipca 2021 r. w sprawie ewidencji gruntów i budynków. Osiągnięcie zakładanego celu zrealizowanego zamówienia pozwoli na podniesienie jakości danych w ewidencji gruntów i budynków, jak również pozwoli na usprawnienie procesu prowadzenia, obsługi i udostępniania ewidencji gruntów i budynków w postaci zbiorów numerycznych oraz usług sieciowych, a w szczególności poprawi procesy automatyzacji w zakresie przeglądania danych pzgik, obsługi zgłoszeń prac geodezyjnych oraz udostępniania materiałów pzgik. Zakres prac objętych przedmiotem zamówienia podzielono na etapy, które będą podlegać odrębnym odbiorom i rozliczeniom, tj.: 1) Etap I: obejmuje prace wyszczególnione w rozdziale IV. pkt 1-9 Projektu modernizacji; 2) Etap II: obejmuje prace wyszczególnione w rozdziale IV. pkt 1-9 Projektu modernizacji; 3) Etap III: obejmuje prace wyszczególnione w rozdziale IV. Pkt 1-9 oraz pkt 10-13 Projektu modernizacji. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają Warunki techniczne – stanowiące Załącznik nr 12 do Specyfikacji warunków zamówienia.
Interne Kennung: RI.272.3.2025