See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: RAAMOVEREENKOMST MET EEN OPDRACHTNEMER PER PERCEEL VOOR VERZEKERINGEN EN AANVERWANTE DIENSTEN IN EEN SAMENGEVOEGDE OPDRACHT VANDE AANBESTEDERS
Beschreibung: De huidige opdracht is een opdracht voor diensten (intellectuele dienstverlening) Hij valt onder de categorie 06A van de bijlage 2 van de wet van 17 juni 2016 en betreft: HERNIEUWING EN IN CONCURRENTIE STELLING VAN DE VERZEKERINGSPORTEFEUILLE EN AANVERWANTE DIENSTEN De opdracht voor verzekeringsdiensten is onderverdeeld in verschillende percelen en en luiken zoals hierna informatief aangeduid en zoals ze later omschreven worden in het technisch dossier van het bestek en. Deze uitsplitsing gebeurt om de economisch meest voordelige oplossing te bekomen, welke kan bestaan uit verderzetting van huidige verzekeringen of om beheersmatige facilitatie per perceel mogelijk te maken, waarbij de indeling in percelen aansluit bij de administratieve taakverdeling van het beheer ervan. De AO behoudt zich dan ook het recht voor de overheidsopdracht in zijn geheel of gedeeltelijk (zowel bepaalde percelen als bepaalde luiken) niet te gunnen en dit zonder dat dit enig recht op schadevergoeding voor de inschrijvers opent. De inschrijvers dienen op straffe van substantiële onregelmatigheid op een volledig perceel in te schrijven om een eenvormige communicatie en behandeling der dossiers veilig te stellen en het beheer te faciliteren. De verschillende luiken binnen de percelen zullen waar mogelijk vertolkt worden in een afzonderlijke kaderpolis voor de deelnemers aan de samengevoegde opdracht met een uitgesplitste facturatie. De percelen worden voorlopig als volgt ingedeeld: AFDELING 1 VERZEKERINGEN DDS bestaande uit Perceel I “Materiële schade” Perceel II “Motorvoertuigen” Perceel III “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen” Perceel IV “Arbeidsongevallen” en Gewaarborgd inkomen AFDELING 2 VERZEKERINGEN VERKO bestaande uit Perceel V “Materiële schade” Perceel VI “Motorvoertuigen” Perceel VII“Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen” Perceel VIII “Arbeidsongevallen”en Gewaarborgd inkomen AFDELING 3 VERZEKERINGEN HAVILAND bestaande uit Perceel IX “Materiële schade” Perceel X “Motorvoertuigen” Perceel XI“Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen” Perceel XII “Arbeidsongevallen” en Gewaarborgd inkomen AFDELING 4 VERZEKERINGEN INTRADURA bestaande uit Perceel XIII “Materiële schade” Perceel XIV “Motorvoertuigen” Perceel XV “Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen” Perceel XVI “Arbeidsongevallen” en Gewaarborgd inkomen In de verschillende percelen zullen bovendien diverse luiken voorzien worden welke dan binnen het bestek aan de geselecteerden per perceel zullen meegedeeld worden. Zo kan het perceel Materiele Schade kunnen bestaan uit de diverse brandverzekeringen cvoor gebouwen en inhoud, de alle risicoverzekeringen elektronica … Het perceel Motorvoertuigen kan de BA motorvoertuigen bevatten, gehele of gedeeltelijke casoc, bijstand, omnium dienstverplaatdsingen.. Het perceel burgerlijke aansprakelijkheid en ongeallen behelst naast Algemene BA, beroepsaansprakelijkheid, bestuurdersaansprakelijkheid, vrijwilligersaansprakelijkheid … en de ongevallen voor bestuurders en vrijwilligers…. Het perceel Arbeidsongevallen voorziet eventueel tevens het gewaarborgd inkomen bij ziekte..
Interne Kennung: PPP1MU-135/5055/2025/100
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: DDS: Materiële schade
Beschreibung: Zie bestek
Interne Kennung: 2025/100_1
Los: LOT-0002
Titel: DDS: Motorvoertuigen
Interne Kennung: 2025/100_2
Los: LOT-0003
Titel: DDS: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 2025/100_3
Los: LOT-0004
Titel: DDS: Arbeidsongevallen en gewaarborgd inkomen
Interne Kennung: 2025/100_4
Los: LOT-0005
Titel: VERKO: Materiële schade
Interne Kennung: 2025/100_5
Los: LOT-0006
Titel: VERKO: Motorvoertuigen
Interne Kennung: 2025/100_6
Los: LOT-0007
Titel: VERKO: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 2025/100_7
Los: LOT-0008
Titel: VERKO: Arbeidsongevallen en gewaarborgd inkomen
Interne Kennung: 2025/100_8
Los: LOT-0009
Titel: HAVILAND: Materiële schade
Interne Kennung: 2025/100_9
Los: LOT-0010
Titel: HAVILAND: Motorvoertuigen
Interne Kennung: 2025/100_10
Los: LOT-0011
Titel: HAVILAND: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 2025/100_11
Los: LOT-0012
Titel: HAVILAND: Arbeidsongevallen en gewaarborgd inkomen
Interne Kennung: 2025/100_12
Los: LOT-0013
Titel: INTRADURA: Materiële schade
Interne Kennung: 2025/100_13
Los: LOT-0014
Titel: INTRADURA: Motorvoertuigen
Interne Kennung: 2025/100_14
Los: LOT-0015
Titel: INTRADURA: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen
Interne Kennung: 2025/100_15
Los: LOT-0016
Titel: INTRADURA: Arbeidsongevallen en gewaarborgd inkomen
Interne Kennung: 2025/100_16