See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa podestów samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy w podziale na 5 zadań
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestów samojezdnych dla TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Legnicy w podziale na 5 zadań
Vorherige Bekanntmachung: 870380-2025
Interne Kennung: PZP/TD-OLG/12460/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34114000 Spezialfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 - zadanie nr 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 - zadanie nr 1
Interne Kennung: zadanie nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 t - zadanie nr 2
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 t - zadanie nr 2
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 - zadanie nr 3
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem przegubowo-teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 13 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 - zadanie nr 3
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 16 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 t - zadanie nr 4
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego z wysięgnikiem teleskopowym o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 16 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 3,5 t - zadanie nr 4
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Dostawa podestu samojezdnego o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 38 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 18 t - zadanie nr 5
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podestu samojezdnego o maksymalnym wysięgu roboczym nie mniejszym niż 38 m zamontowanego na podwoziu samochodu ciężarowego z napędem 4x4 o dmc max 18 t - zadanie nr 5
Interne Kennung: zadanie nr 5