231665-2026 - Wettbewerb
Polen – Öffentliche Toiletten – Budowa toalety kontenerowej Staw Rzęsa
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Budowa toalety kontenerowej Staw Rzęsa
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest budowa toalety kontenerowej Staw Rzęsa. W ramach inwestycji w szczególności wykonane zostaną: a) dokumentacja techniczna niezbędna do zrealizowania zadania inwestycyjnego w zakresie wynikającym z programu funkcjonalno-użytkowego oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych zezwalających na rozpoczęcie robót budowlanych, b) roboty budowlane, c) sieci i przyłącza niezbędne do funkcjonowania obiektu, w tym: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, elektroenergetyczna, d) zagospodarowanie terenu, e) dostarczenie i montaż toalety kontenerowej zgodnie z dokumentacją techniczną, f) uzyskanie decyzji administracyjnych, uzgodnień, opinii niezbędnych do dopuszczenia obiektu do użytkowania w tym pozwolenia na użytkowanie obiektu, g) dokumentacja powykonawcza.
Interne Kennung: RW.271.10.2026, ZP.rp.20.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45215500 Öffentliche Toiletten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45330000 Installateurarbeiten, 45310000 Installation von elektrischen Leitungen, 44211100 Mobile, modulare Containergebäude
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest Budowa toalety kontenerowej Staw Rzęsa W ramach inwestycji w szczególności wykonane zostaną: a) dokumentacja techniczna niezbędna do zrealizowania zadania inwestycyjnego w zakresie wynikającym z programu funkcjonalno-użytkowego oraz uzyskanie stosownych decyzji administracyjnych zezwalających na rozpoczęcie robót budowlanych, b) roboty budowlane, c) sieci i przyłącza niezbędne do funkcjonowania obiektu, w tym: wodociągowa, kanalizacji sanitarnej, elektroenergetyczna, d) zagospodarowanie terenu, e) dostarczenie i montaż toalety kontenerowej zgodnie z dokumentacją techniczną, f) uzyskanie decyzji administracyjnych, uzgodnień, opinii niezbędnych do dopuszczenia obiektu do użytkowania w tym pozwolenia na użytkowanie obiektu, g) dokumentacja powykonawcza. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: a) Program funkcjonalno-użytkowy (Dodatek nr 3 do SWZ) b) Projektowane postanowienia umowy (Dodatek nr 4 do SWZ) – zwane dalej łącznie jako Dokumentacja. 3) Na przedmiot zamówienia wybrany Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji i rękojmi na okres zgodny z ofertą Wykonawcy, jednak nie krótszy niż 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia. 4) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia bez wskazania znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, źródła lub szczególnego procesu, który charakteryzuje produkt lub usługi dostarczane przez konkretnego wykonawcę. Jeżeli wykonawca stwierdzi, że przedmiot zamówienia został opisany w sposób, o którym mowa w art. 99 ust. 5 ustawy, tj. zostało wskazane pochodzenie (marka, znak towarowy, producent, dostawca) materiałów, a nie podano kryteriów stosowanych w celu oceny równoważności, powinien zwrócić się do Zamawiającego o wskazanie, jakie kryteria będą stosowane w celu oceny równoważności. 5) Jeżeli w dokumentacji stanowiącej Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia znajdą się odniesienia do norm, ocen technicznych, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 2 oraz ust. 3 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Użycie w dokumentacji danej normy, oceny technicznej, specyfikacji technicznych i systemu referencji technicznej ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego materiału/urządzenia/produktu. 6) Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia uwzględnił wymagania w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych oraz projektowania z przeznaczeniem dla wszystkich użytkowników, o których mowa art.100 ust. 1 Pzp. 7) Zamawiający w opisie przedmiotu zamówienia nie określił wymagań dotyczących wydajności lub funkcjonalności, o których mowa w art. 101 ust. 1 pkt 1 Pzp. 8) Zamawiający nie żąda od Wykonawcy etykiety oraz nie wskazuje mających zastosowanie wymagań określonej etykiety, o których mowa w art. 104 Pzp. 9) przedmiotu zamówienia opublikowany na stronie internetowej prowadzonego postępowania pod adresem: https://umsiemianowice.logintrade.net/zapytania_email,227830,6047498d30a515c06fdb1494d3cb5d18.html.