See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor levering, plaatsing en onderhoud van windturbines op de linkerscheldeoever van de haven van Antwerpen
Beschreibung: De nv Wind Aan de Stroom wenst tot de gefaseerde ontwikkeling over te gaan van één (1) tot vier (4) windturbines in het havengebied Antwerpen, met name de Linkerscheldeoever. De gefaseerde ontwikkeling wordt gestuurd door de aspecten ruimtelijke planning en natuur. Het finaal aantal turbines is afhankelijk van lopende MER en vergunningstrajecten. De opdracht is conform artikel 135 van de wet van 17 juni 2016 opgesplitst in twee delen, namelijk één vast deel en één voorwaardelijk deel
Interne Kennung: PPP0B3-19558/6411/B11330
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31121320 Windturbinen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: B11330_1