See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aanstelling van een projectauteur voor het ontwerp en de opvolging van de realisatie van woningen gelegen Majoor René Dubreucqstraat 30/32 te 1050 Elsene
Beschreibung: Dit is een opdracht van projectauteur : volledige opdracht voor architectuur, ingenieur stabiliteit en speciale technieken, energieprestatieadvies en een opdracht van veiligheids- en gezondheidscoördinatie. De opdrachten hebben betrekking op twee gebouwen gelegen Majoor René Dubreucqstraat 30/32 in Elsene. De gebouwen, bevinden zich in een gevorderde staat van verval en vertonen stabiliteitsproblemen door zwakke funderingen onder de gemene muur tussen nr. 30 en 32. Die structurele problemen werden onderzocht door een ingenieur van de gemeente. Hoewel de gebouwen beide over interessante erfgoedkundige elementen (neoclassicistische gevel, ruimte, lijstwerk en klein erfgoed). De M. R. Dubreucqstraat is opgenomen in de inventaris van het erfgoed vanwege zijn grote architecturale eenheid van het primitieve neoclassicistische type. Een studiebureau heeft een erfgoedstudie uitgevoerd om de gemeente te helpen bij het bepalen van de meest gunstige aan te nemen houding betreffende het al dan niet behouden van de structuur, gevels en erfgoedkundige elementen. Van de scenario's die in deze studie worden voorgesteld, sprak het college de wens uit de voorkeur te geven aan een logica van maximaal behoud van de erfgoedwaarde (het behoud van de voorgevel, de structuur en de belangrijkste decoratieve elementen). Het project voorziet dus in de zware renovatie om comfortabele, met sociale woningen gelijkgestelde woningen te creëren die voldoen aan alle eisen met betrekking tot hedendaagse bewoonbaarheid en het versterken van het erfgoedkarakter mogelijk maken. Percelen: PERCEEL 1 : aanstelling van een multidisciplinair ontwerpteam voor het ontwerp, de studies en de opvolging van de realisatie van het zware renovatieproject van woningen die hierboven gedetailleerd worden. PERCEEL 2 : opdracht met betrekking tot de veiligheids- en gezondheidscoördinatie voor het project en de realisatie. Vaste en voorwaardelijke gedeelten: De opdracht bestaat uit een vast gedeelte en een voorwaardelijk gedeelte. Door de opsplitsing in gedeelten kan de uitvoering van het project immers worden georganiseerd op basis van de voortgang gewestelijke subsidieaanvraag en het verkrijgen daarvan. PERCEEL 1 : Het vaste gedeelte omvat een volledige opdracht voor een projectauteur zoals hierboven beschreven tot het verkrijgen van de vergunning(en), het opstellen van het subsidiedossier en het verkrijgen van de subsidie. Het vaste gedeelte houdt dus het volgende in: - uitwerken van een ontwerp van het project; - uitwerken van een voorontwerp met een precieze financiële raming (tweetalig NL/FR); - opstellen van de aanvraagdossiers voor vergunning(en) en deze verkrijgen; - opstellen van het subsidiedossier en het verkrijgen van de subsidie; Zie detail beschreven in het bestek. Het voorwaardelijke gedeelte omvat een volledige opdracht voor een projetauteur zoals hierboven beschreven voor de studies, het opstellen van het uitvoeringsdossier en de opvolging van de uitvoering van de werken tot de eindafrekening en de definitieve oplevering van de werken. Het voorwaardelijke gedeelte houdt dus het volgende in: - opstellen van alle plannen en documenten die nodig zijn voor de uitvoering van de werken; - verlenen van bijstand aan de bouwheer bij de mededinging en de gunning van de opdracht voor werken; - opvolgen van de werken tot de voorlopige oplevering; - opvolgen van het onderhoud en de herstellingen tijdens de garantieperiode tot de definitieve oplevering. De uitvoering van het voorwaardelijke gedeelte hangt af van: - verkrijgen van de stedenbouwkundige vergunning; - verkrijgen van de gewestelijke subsidie; - beschikbaarheid van voldoende begrotingskredieten. Zie detail beschreven in het bestek. Het TWEEDE PERCEEL is opgedeeld op dezelfde wijze als perceel 1 en bestaat dus uit een vast en een voorwaardelijk gedeelte. De uitvoeringsvoorwaarden voor de voorwaardelijke gedeelten zijn identiek aan perceel 1. Zie detail beschreven in het bestek.
Interne Kennung: Gemeente Elsene-2023-006-F02__2
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Volledige opdracht van projectauteur
Beschreibung: Volledige opdracht van projectauteur (architectuur- ingenieur stabiliteit - speciale technieken - EPB) voor het ontwerp, de studies en de opvolging van de realisatie van het zware renovatieproject van woningen;
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Opdracht van veiligheids- en gezondheidscoördinatie.
Beschreibung: opdracht met betrekking tot de veiligheids- en gezondheidscoördinatie voor het project en de realisatie van de in PERCEEL 1 bedoelde operatie.
Interne Kennung: 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71317200 Dienstleistungen im Bereich Gesundheitsschutz und Sicherheit