See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zad.1 Dostawa podnośników teleskopowych z JIB o wysięgu roboczym min 20 m, na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t szt. 4.; Zad.2 Dostawa Podnośnika teleskopowego o wysięgu roboczym min 14 m, na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 o d.m.c do 3,5 t szt. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zad.1 Dostawa podnośników teleskopowych z JIB o wysięgu roboczym min 20 m, na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t szt. 4. Zad.2 Dostawa Podnośnika teleskopowego o wysięgu roboczym min 14 m, na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 o d.m.c do 3,5 t szt. 1 Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Vorherige Bekanntmachung: 725940-2025
Interne Kennung: Zad.1 Dostawa podnośników teleskopowych z JIB na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t szt. 4.; Zad.2 Dostawa Podnośnika teleskopowego na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 szt. 1 PZP/TD-OBB/08017/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42415100 Hubwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zad.1 Dostawa podnośników teleskopowych z JIB o wysięgu roboczym min 20 m, na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t szt. 4.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podnośników teleskopowych z JIB o wysięgu roboczym min 20 m, na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t szt. 4. Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Zad.1 Dostawa podnośników teleskopowych z JIB o wysięgu roboczym min 20 m, na podwoziu samochodów z napędem 4 X 4 o d.m.c. pow. 5,5 t szt. 4.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji
Los: LOT-0002
Titel: Zad.2 Dostawa podnośnika teleskopowego o wysięgu roboczym min 14 m, na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 o d.m.c do 3,5 t szt. 1
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa podnośnika teleskopowego o wysięgu roboczym min 14 m, na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 o d.m.c do 3,5 t szt. 1 Szczegółowy opis Przedmiotu Zamówienia zawiera Specyfikacja Warunków Zamówienia wraz z załącznikami.
Interne Kennung: Zad.2 Dostawa podnośnika teleskopowego o wysięgu roboczym min 14 m, na podwoziu samochodu z napędem 4 X 4 o d.m.c do 3,5 t szt. 1