231718-2026 - Wettbewerb
Belgien – Umbau von Gebäuden – MASTERPLAN: RENOVATIE BUITENSCHRIJNWERK EN BOUWBLOK C +1
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelMASTERPLAN: RENOVATIE BUITENSCHRIJNWERK EN BOUWBLOK C +1
BeschreibungDe opdracht heeft als doel de gefaseerde renovatie van het ziekenhuis AZ Rivierenland campus Rumst. Deze opdracht is een opdracht voor werken in de zin van art. 2,18° of voor leveringen in de zin van art 2, 20° van de Wet van 17 juni 2016 betreffende de overheidsopdrachten. Adres project ’s Herenbaan 172, 2840 Rumst Dossiernummer 269.05
Interne KennungSVD/2026/005
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45262700 Umbau von Gebäuden
5. Los
LosLOT-0001
TitelSVD/2026/005 - 1
BeschreibungDe opdracht heeft als doel de gefaseerde renovatie van het ziekenhuis AZ Rivierenland campus Rumst.
Interne Kennung1