231722-2026 - Wettbewerb
Polen – Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste – USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO I ROZWOJU W RAMACH ŚRODOWISKA PRACY GRUPOWEJ MICROSOFT
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGI WSPARCIA TECHNICZNEGO I ROZWOJU W RAMACH ŚRODOWISKA PRACY GRUPOWEJ MICROSOFT
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług wsparcia technicznego oraz usług rozwoju świadczonych w ramach Środowiska Pracy Grupowej Microsoft. Przedmiot zamówienia składa się z Zakresu Podstawowego i Zakresu Opcjonalnego.
Interne Kennung: DZ/013/2026/D
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Art. 138 ust. 2 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zamawiający przewiduje podstawy wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę: o których mowa w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspierania agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego. Zamawiający jest uprawniony na każdym etapie postępowania do badania przesłanek wykluczenia w związku z agresją na Ukrainę oraz żądania od Wykonawcy składania oświadczeń w tym zakresie.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72230000 Entwicklung von kundenspezifischer Software
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Usługi wsparcia technicznego i rozwoju w ramach środowiska pracy grupowej Microsoft.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa wsparcia technicznego i rozwoju w ramach środowiska pracy grupowej Microsoft. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w ramach Zakresu Podstawowego wraz z możliwością realizacji Zakresu Opcjonalnego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia i warunki realizacji są zawarte w Istotnych postanowieniach umowy („IPU”). Projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego w niniejszym postępowaniu zawarte są w Istotnych postanowieniach umowy („IPU”).
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji. Zasady korzystania z prawa opcji są opisane w IPU.