2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu, oprogramowania w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej w podziale na 4 części - cz. II
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa sprzętu, oprogramowania w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej w podziale na 4 części - cz. II w celu realizacji projektu pn. Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych w podziale na 4 części. Przedsięwzięcie realizowane w ramach umowy o dofinansowanie Nr KPOD.07.03-IP.10-0357/25/KPO/1067/2026/47 z dnia 16.01.2026 r. o objęcie wsparciem ze środków planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. „Usprawnienie funkcjonowania i poprawa jakości opieki medycznej świadczonej przez SP ZOZ MSWiA w Lublinie poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych oraz zwiększenie bezpieczeństwa danych” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.2 Przyspieszenie procesów transformacji cyfrowej ochrony zdrowia poprzez dalszy rozwój usług cyfrowych w ochronie zdrowia, zawarta między SP ZOZ MSWiA w Lublinie, a Skarbem Państwa reprezentowanym przez Ministra Zdrowia. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Dla Części I 1) Zakup oprogramowania integrującego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet), w tym: a) Oprogramowanie integrującego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - licencja wraz z wdrożeniem b) Świadczenie opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na system przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia. Dla Części II 1) Zakup urządzeń sieciowych, w tym: a) Przełączniki dostępowe wraz z niezbędnymi licencjami– 15 sztuk b) Przełączniki agregacyjne światłowodowe wraz z niezbędnymi licencjami – 1 sztuka c) Punkty dostępowe sieci bezprzewodowej – 40 sztuk Dla Części III 1) Rozbudowa posiadanego centralnego systemu antywirusowego wraz ze szkoleniem dla administratorów Dla Części IV 1) Zakup urządzeń i oprogramowania do digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z posiadanym systemem HIS oraz wdrożeniem, w ramach postępowania zostaną zakupione: a) urządzenia do digitalizacji dokumentacji papierowej – 15 sztuk b) oprogramowania do digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z systemem HIS oraz wdrożeniem.
Interne Kennung: ZP/9/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 32420000 Netzausrüstung, 32422000 Netzkomponenten, 32412110 Internet, 30230000 Computerbezogene Geräte, 72268000 Bereitstellung von Software, 48761000 Antivirensoftwarepaket, 80510000 Spezialausbildung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - 1) Zakup oprogramowania integrującego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet)
Beschreibung: 2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: Dla Części I 1) Zakup oprogramowania integrującego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - licencja wraz z wdrożeniem (1 komplet), w tym: a) Oprogramowanie integrującego z Platformą Usług Inteligentnych (PUI) - licencja wraz z wdrożeniem b) Świadczenie opieki serwisowej wraz z nadzorem autorskim dla wszystkich przekazywanych licencji na system przez okres 36 miesięcy od daty zakończenia wdrożenia.
Interne Kennung: Część I
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72267000 Software-Wartung und -Reparatur, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Zakup urządzeń sieciowych
Beschreibung: Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: a) Przełączniki dostępowe wraz z niezbędnymi licencjami– 15 sztuk b) Przełączniki agregacyjne światłowodowe wraz z niezbędnymi licencjami – 1 sztuka c) Punkty dostępowe sieci bezprzewodowej – 40 sztuk
Interne Kennung: Część II
Haupteinstufung (cpv): 32420000 Netzausrüstung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32422000 Netzkomponenten, 32412110 Internet, 30230000 Computerbezogene Geräte
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Rozbudowa posiadanego centralnego systemu antywirusowego wraz ze szkoleniem dla administratorów
Beschreibung: Rozbudowa posiadanego centralnego systemu antywirusowego wraz ze szkoleniem dla administratorów
Interne Kennung: Część III
Haupteinstufung (cpv): 48761000 Antivirensoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 80510000 Spezialausbildung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0004
Titel: Część IV - Zakup urządzeń i oprogramowania do digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z posiadanym systemem HIS oraz wdrożeniem
Beschreibung: 1) Zakup urządzeń i oprogramowania do digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z posiadanym systemem HIS oraz wdrożeniem, w ramach postępowania zostaną zakupione: a) urządzenia do digitalizacji dokumentacji papierowej – 15 sztuk b) oprogramowania do digitalizacji dokumentacji papierowej wraz z integracją z systemem HIS oraz wdrożeniem.
Interne Kennung: Część IV
Haupteinstufung (cpv): 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30216110 Scanner für Computeranwendungen, 72263000 Software-Implementierung, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software, 48300000 Softwarepaket für Dokumentenerstellung, Zeichnen, Bildverarbeitung, Terminplanung und Produktivität