2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie powszechnych usług pocztowych i kurierskich z podziałem na 2 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie powszechnych usług pocztowych i kurierskich z podziałem na 2 części. 2.Wykaz części będących przedmiotem zamówienia CZĘŚĆ 1 Świadczenie powszechnych usług pocztowych na potrzeby Zakładu Emerytalno Rentowego MSWiA oraz jego zespołów terenowych zlokalizowanych na terenie Polski; CZĘŚĆ 2 Świadczenie usług kurierskich na rzecz nadawców, którymi są Zakład Emerytalno Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jego zespoły terenowe oraz komisje lekarskie podległe ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych. 3. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla CZĘŚCI 1 zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ. 4. Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla CZĘŚCI 2 zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: ZER-ZP-15/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 ustawy Pzp. W zakresie nieuregulowanym ustawą Pzp lub SWZ do oświadczeń i dokumentów składanych przez wykonawcę w postępowaniu zastosowanie mają w szczególności przepisy rozporządzenia Ministra Rozwoju Pracy i technologii z dnia 23.12.2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. U. z 2020 poz. 2415), rozporządzenia Ministra Rozwoju i Technologii z dnia 3 sierpnia 2023 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać Zamawiający od Wykonawcy (Dz. z 2023 poz. 1824) oraz Rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452). Klauzula informacyjna RODO, zgodnie z art. 13 ust. 1 i 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz.U. UE L 119 z 4.5.2016, str. 1) znajduje się w rozdziale 21 SWZ. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w formie elektronicznej za pośrednictwem platformy zakupowej Open Nexus. Komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami, w tym składanie oświadczeń, wniosków, zawiadomień oraz informacji odbywa się elektronicznie za pośrednictwem ww. platformy zakupowej.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste, 64120000 Kurierdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Świadczenie powszechnych usług pocztowych na potrzeby Zakładu Emerytalno-Rentowego MSWiA oraz jego zespołów terenowych zlokalizowanych na terenie Polski
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla CZĘŚCI 1 zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1a do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
Los: LOT-0002
Titel: Świadczenie usług kurierskich na rzecz nadawców, którymi s Zakład Emerytalno- Rentowy Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji jego zespoły terenowe oraz komisje lekarskie podległe ministrowi właściwemu do spraw wewnętrznych.
Beschreibung: Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia dla CZĘŚCI 2 zawiera Opis przedmiotu zamówienia (OPZ), stanowiący Załącznik nr 1b do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Haupteinstufung (cpv): 64120000 Kurierdienste