231750-2026 - Ergebnis
Niederlande – Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung – Levering Groenmateriaal met minicompetitie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLevering Groenmateriaal met minicompetitie
BeschreibungHet doel van deze openbare aanbesteding is het sluiten van raamovereenkomsten met maximaal drie contractpartijen die in staat zijn om groenmaterieel te leveren, inclusief bijbehorend onderhoud en service. Op het moment dat sprake is van vervanging of uitbreiding van het groenmaterieel, worden de gecontracteerde opdrachtnemers via een minicompetitie uitgenodigd om een offerte uit te brengen voor het groenmaterieel. Zie offerteaanvraag
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16100000 Land- und forstwirtschaftliche Maschinen für die Bodenbearbeitung oder -bewirtschaftung
5. Los
LosLOT-0000
BeschreibungZie offerteaanvraag. Zie offerteaanvraag
Interne Kennung1