2. Verfahren
Verfahren
Titel: Voertuigtelematica
Beschreibung: De gemeente Utrecht[1] wil graag een langdurige overeenkomst van maximaal 10 jaar afsluiten voor “Voertuigtelematica als een SaaS (Software as a Service)”. De voertuigtelematica betreft enerzijds de ritregistratie volgens eisen van de Belastingdienst en het autodelen. Anderzijds draait het om het optimaal -lees efficiënt- inzetten van voertuigen. De verwachte omvang van de opdracht bedraagt ca. 325 voertuigen waarin de gemeente het voertuigvolgsysteem wil laten inbouwen. Al deze voertuigen moeten via het SaaS-systeem gevolgd kunnen worden. In de toekomst kan het aantal voertuigen groeien met een minimum van 1 tot ca 30 per jaar. Van deze 325 voertuigen worden ca. 25 voertuigen als poolvoertuig gebruikt. De voertuigen betreffen onder meer elektrische veegvuilvoertuigen, veegmachines (diesel), elektrische personenauto's, elektrische bestelbussen en lappersvoertuigen (CNG).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De gemeente Utrecht wil graag een langdurige overeenkomst van maximaal 10 jaar afsluiten voor “Voertuigtelematica als een SaaS (Software as a Service)”. De voertuigtelematica betreft enerzijds de ritregistratie volgens eisen van de Belastingdienst en het autodelen. Anderzijds draait het om het optimaal -lees efficiënt- inzetten van voertuigen. . De opdracht bestaat uit het leveren van producten en diensten op het gebied van voertuigtelematica voor de ca. 325 voertuigen van de gemeente. Omdat de gemeente maximaal ontzorgd wil worden zal de oplossing als een SaaS afgenomen worden. De scope bestaat uit: - Het leveren van hardware voor de voertuigtelematica oplossing. - Het leveren van SaaS-software en een App voor de gebruiksvriendelijke ritregistratie volgens de eisen van de Belastingdienst inclusief rapportages. - Het leveren van SaaS-software en een App voor het decentraal aanvragen van een poolvoertuig en centraal registreren en reserveren van poolvoertuigen. - Het in- en uitbouwen en het beheer van de geleverde hardware.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst kan 4 keer 2 jaar onder gelijkblijvende voorwaarden worden verlengd.