231797-2025 - Wettbewerb
Polen – Laborreagenzien – Dostawa odczynników do oznaczeń immunochemicznych, materiałów kontrolnych i części zużywalnych wraz z dzierżawą immunochemicznych analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników do oznaczeń immunochemicznych, materiałów kontrolnych i części zużywalnych wraz z dzierżawą immunochemicznych analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa odczynników do oznaczeń immunochemicznych, materiałów kontrolnych i części zużywalnych wraz z dzierżawą immunochemicznych analizatorów dla potrzeb Medycznego Laboratorium Diagnostycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej Nr 2 w Rzeszowie na okres 36 miesięcy. Szczegółowy wykaz produktów stanowiących przedmiot zamówienia i ich wielkość zawiera Załącznik Nr 1 do SWZ pn. „Formularz asortymentowo-cenowy”. 2. Szczegółowy opis minimalnych parametrów technicznych przedmiotu zamówienia oraz pozostałych wymogów realizacji przedmiotu zamówienia został zawarty w formularzu „Opis przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik Nr 2 do niniejszej SWZ. Załączniki do SWZ stanowią jej integralną część. 3. Wykaz przedmiotu zamówienia zawarty w Załączniku Nr 1 i Nr 2 do SWZ stanowi integralną część niniejszej specyfikacji. Obowiązuje pełny asortyment wymieniony w Załączniku Nr 1 i Nr 2 do SWZ. Brak jednego asortymentu z załącznika spowoduje odrzucenie oferty.
Interne Kennung: ZOZ2.PRZ.271.6.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38434000 Analysatoren
5. Los
Los: LOT-0001