231825-2026 - Wettbewerb
Polen – Tischcomputer – Zakup zestawów komputerowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen - Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup zestawów komputerowych
BeschreibungDostawa nowych komputerów i monitorów
Vorherige Bekanntmachung555037-2025
Interne KennungZP1-12/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensZamawiający opublikował Wstępne ogłoszenie informacyjne lub okresowe ogłoszenie informacyjne wykorzystywane do skrócenia terminu składania ofert OJ S 187/2025 30/09/2025. Dodatkowo Zamawiający realizuje projekt finansowany z KPO i z uwagi na krótkie terminy jego realizacji zachodzi pilna potrzeba szybkiego udzielenia zamówienia.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Zusätzliche Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213300 Tischcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231300 Bildschirme
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungZakup zestawów komputerowych - komputer + monitor