See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Adviesdiensten Ruimtelijke Plannen
Beschreibung: De gemeente Pijnacker-Nootdorp stelt regelmatig ruimtelijke plannen vast. Het in eigen beheer opstellen van alle plannen is qua capaciteit niet haalbaar. Daarom wordt daarbij ondersteuning en advisering ingehuurd bij (stedenbouwkundige) bureaus. Onder de huidige wetgeving kan het, wanneer we het over een ‘ruimtelijk plan’ hebben, in deze aanbesteding gaan om de volgende producten: Bestemmingsplan Wijzigingsplan Uitwerkingsplan
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71400000 Stadtplanung und Landschaftsgestaltung
5. Los
Los: LOT-0000